gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dudaklarım çatlıyor nasıl tedavi ederim ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

O kadar krem rujlardan kullanıyorum ama yine de özellikle kışın dudaklarım çatlıyor.Ne yapabilirim?Benim gibi dudağı çatlayıp dayanamayıp yolan var mı ?:((

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Dudaklarınıza nemlendirici sürmenizi öneririm.Doğal yollardan nemlendirmek isterseniz.Zeytin yağını tek geçerim..

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dudaklarda Ancak bu kuruluk rahatsızlık verdiğinde ıslatmak, kanama, yara ve uçuklara neden olur.Hatta bir de bunun üzerine ruj sürüldüğünde daha da kötü bir görünüm ortaya çıkıyor. Bunun için size bir önerimiz olacak sabahları dişinizi fırçaladıktan sonra diş fırçanızı iyice temizleyin ve dudaklarınızı tahriş etmeyecek şekilde fırçalayın, masaj yapın. Bu işlemin ardından da bir nemlendiriciyi dudaklarınıza sürün. Dudaklarınızın ölü hücrelerini temizleyecek ve rujunuzu rahatça uygulayabileceksiniz.Göreceksiniz ki bu sorun ortadan kalkmış olacak.

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    benim dudaklarım çatladığında yaptığım tek şey vardır . saten olmayan mat çırtlak kırmızı rujum vardır. onu geceden sürerim sabaha da hiçbirşey kalmaz anında onarıyor..

Dudaklarım çatlıyor nasıl tedavi ederim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enerjiden nasıl tasarruf edersiniz?

Enerjiden nasıl tasarruf edersiniz?

Enerjiden nasıl tasarruf edersiniz? Buzdolabına konan sıvıların üstünü daima kapatın, çamaşır makinesini tam kapasitede çalıştırın, küvetle yıkanmak yerine duş almayı tercih edin! Konya Makina Mühendisleri Odası Başkanı Mete Kalyoncu, halkı enerji tasarrufu yapmaya çağırırken, enerjinin etkin ve verimli kullanımı için, oda olarak kitapçık hazırladıklarını söyledi. Enerji...
  2. EYVAH!Dudaklar ım çatlıyor,cildim kuruyor diyorsanız

EYVAH!Dudaklar ım çatlıyor,cildim kuruyor diyorsanız

cildim kuruyor dudaklarım kuruyor Dudaklarımız özelliklede kış aylarında kurur ve çatlar.Kabuk bağlar yada kanar.Bu tür sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız aşağıda yazılanları dikkate alınız diyorum:) EYVAH ! DUDAKLARIM ÇATLIYOR,CİLDİM KURUYOR Dermatologlar, dışarıdaki hava serin, nem oranı düşükse ve içerdeki hava ise sıcak ve kuruysa, çatlayan cildiniz ve dudaklarınız için bir reçete...
  3. Koridorumu nasıl dekore ederim ?

Koridorumu nasıl dekore ederim ?

Koridorumu nasıl dekore ederim,koridor nasıl dizayn edilir,koridorumu dekore etmek istiyorum,koridorlar için dekorasyon önerileri, Sevgili Melekler,Evlerimizin koridoru göze çarpan ilk bölüm olması açısından, odaları kadar önemlidir. Doğru değerlendirilmiş bir koridor evinizde büyük farklar yaratabilir. Koridorun genişliğine göre bir aksesuar ve küçük koltuklarla koridorunuzu alışagelmiş...
  4. Sürekli dudaklarım çatlıyor nedeni nedir?

Sürekli dudaklarım çatlıyor nedeni nedir?

Kronik biçimde, sık sık çatlayan dudaklar ne kadar dudak kremi sürerseniz sürün herhangi bir iyileşme göstermeyebilir. Bu durumda en iyisi öncelikle bir cilt uzmanına başvurmak olacaktır. Bu arada aşağıda sıralanan, olası dudak çatlaması nedenlerinden bazılarına bir göz atabilirsiniz. Dudak çatlamasına karşı dudak kremi seçerken boyalı, aromalı ürünlerden ziyade anti-alerjik ve güneşten...
  5. hamileyim dudaklarım çatlıyor

hamileyim dudaklarım çatlıyor

İYİ GÜNLER 7 aylı hamileyim ağzımda ve dudaklarımda kuruma çatlama oluyor nedeni nedir?

Sayfayı Paylaş