Dudaklarıma tekrar değdi...

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Dudaklarıma tekrar değdi...
Yazmaya utanıyorum. Benim için feci birşey..
Tekrar içiyorum o sigara zıkkımını.
Oysa 4 yıldır ağzıma sürmemiştim...
Neden insan sıkıntı içine düşünce en fena şeyleri yapar kendineee...

Uzaklaşıp yok olmak istiyorum bu dönem..
Huzursuzum..:789:

Aaaaaaaaa Canım yaaa keşke başlamasaydın.kafanı farklı şeylerle dağıt.Eminim geçici bi dönemdir bu.4 yıl az deil.bidaha dönme benceee.

Allah sıkıntıların için yardımcın olsun tatlımmm

bence kendine yasak getirme evet istemişsin tekrar içmeyi ve içmişsin pişman olma ama sana verdiği anlık rahatlamadan ve zevkten çok vücuduna ne kadar zarar verdiğini düşün be tatlım, sen kendine zarar verebilecek kadar önemsiz mi kılıyorsun kendini. bence güçlüsün yenilme o rahatsız zevke. sana verdiği zararları düşün en önemlisi ben mesela hiçbir zaman içmedim ve içmem çünkü dişlerimi sarartmaya başlayacak, bunun gibi şeyleri düşü mesela, ses tonunda bile değişmeler olacak, sürekli kıyafetlerin kokacak, sabah uyandığında boğazında çirkin bir balgam. ne gerek var canım bütün bunlara, üstelik hiçbir problemini çözmediği gibi sana maddi anlamda da zarar veriyor.yerinde olsam sigaraya harcadığın parayla sevdiğim birine harcardım mesela sokakta bir çocuğa bir sandwich alırdım. artı sigara içeceğine çikolata yemeyi dene o daha zevk veriyor hem de zararsız, hem de mutluluk hormonu var:) canım hadi söz ver şimdi hatta çantanda varsa parçalayıp at çöpe ve git kendine bir çikolata al:) hadi yap bunu...

hemen bırak cnm ya 4 yıldan sonra başlama tekrar kafanı başka şeylerle meşgul et aman uzk dur o zıkkımdan sakın tekrar başlamak gibi bi hata yapma lütfen

bir an zayıf düşmeme kızdım diyosun ama
insanız sonuçta kusursuz değiliz kendimizi herzaman kontrol altında tutamayabiliriz önemli olan bunu farkına varmış olman sen bize öğütler verirdin ya noldu sana bu aralar nazar mı değdi ne
inşallah düzelir durumun sigarayı tekrar bırakacağınada eminim yıldızlar öyle diyo

Sağolun kızlar..
Çok teşekür ederim desteğiniz için.
Söz veriyorum (önce kendime) bu paketi bitirmeme izin verin, ARTIK İÇMEYECEĞİM...

Geri