gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Dudaklarıma tekrar değdi...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Yazmaya utanıyorum. Benim için feci birşey.. Tekrar içiyorum o sigara zıkkımını. Oysa 4 yıldır ağzıma sürmemiştim...
    Neden insan sıkıntı içine düşünce en fena şeyleri yapar kendineee...

Uzaklaşıp yok olmak istiyorum bu dönem..
    Huzursuzum..:789:

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaaaaaaa Canım yaaa keşke başlamasaydın.kafanı farklı şeylerle dağıt.Eminim geçici bi dönemdir bu.4 yıl az deil.bidaha dönme benceee.
    Allah sıkıntıların için yardımcın olsun tatlımmm

3. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kendine yasak getirme evet istemişsin tekrar içmeyi ve içmişsin pişman olma ama sana verdiği anlık rahatlamadan ve zevkten çok vücuduna ne kadar zarar verdiğini düşün be tatlım, sen kendine zarar verebilecek kadar önemsiz mi kılıyorsun kendini. bence güçlüsün yenilme o rahatsız zevke. sana verdiği zararları düşün en önemlisi ben mesela hiçbir zaman içmedim ve içmem çünkü dişlerimi sarartmaya başlayacak, bunun gibi şeyleri düşü mesela, ses tonunda bile değişmeler olacak, sürekli kıyafetlerin kokacak, sabah uyandığında boğazında çirkin bir balgam. ne gerek var canım bütün bunlara, üstelik hiçbir problemini çözmediği gibi sana maddi anlamda da zarar veriyor.yerinde olsam sigaraya harcadığın parayla sevdiğim birine harcardım mesela sokakta bir çocuğa bir sandwich alırdım. artı sigara içeceğine çikolata yemeyi dene o daha zevk veriyor hem de zararsız, hem de mutluluk hormonu var:) canım hadi söz ver şimdi hatta çantanda varsa parçalayıp at çöpe ve git kendine bir çikolata al:) hadi yap bunu...

4. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de hemen bırak o kadar yıl içmemiş dayanmışsın ne gerek var

5. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hemen bırak cnm ya 4 yıldan sonra başlama tekrar kafanı başka şeylerle meşgul et aman uzk dur o zıkkımdan sakın tekrar başlamak gibi bi hata yapma lütfen

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Kesin bırakacağımda. Biran zayıf düşmeme kızıyorum...

7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    handancam bencede içme yaa..inş bırakırsın..tam başlamadan hemen bırak..aklından çıkar..başka şeylerle uğraş...

8. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir an zayıf düşmeme kızdım diyosun ama
    insanız sonuçta kusursuz değiliz kendimizi herzaman kontrol altında tutamayabiliriz önemli olan bunu farkına varmış olman sen bize öğütler verirdin ya noldu sana bu aralar nazar mı değdi ne
    inşallah düzelir durumun sigarayı tekrar bırakacağınada eminim yıldızlar öyle diyo

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Sağolun kızlar..
    Çok teşekür ederim desteğiniz için.
    Söz veriyorum (önce kendime) bu paketi bitirmeme izin verin, ARTIK İÇMEYECEĞİM...

10. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende birakamiyorum ah nalet sigara :(

11. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hayrola ama ya hemen kendini koyup nie böyle şeylere düşüyorsun psikolojik bakımdan rahatlamak istiyorsan başka şeyler denemeye baksan sigara dost değil düşman düşene birde o vuruyor ama tiryaki bunu farketmio yapma handan abla 4 yıl dayanmışsın tekrar yakma kendini.

12. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim maden bıraktın bi kere demek onsuz da yapabiliyorsun, eski bir arkadaşınla karşılaşmışsın gibi düşün şimdi evet arasıra insan eskilerden birileriyle karşılaşır ama sonra da yoluna devam eder yani sigarasız devam et bence, arasıra olan karşılaşmalar hariç:)

13. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bende bırakamıyorum ya bazen 1-2 hafta içmem aklıma bile gelmez bazende günler boyu içerim ama şunu bilin insan üzüldüğünde yada sevindiğinde eğer bu zıkkımı azda çokta içiyorsanız hemen aklınıza geliyor ve içinizden yakayım 1 sigara diyorsunuz ben öyleyim çoğunlukta böyledir eminim handancığım bırakırsın bencede

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ay bırak bitanem içme şunu ya 4 yıl nasıl içmemişsin demi

15. Yapmıcam Dersen Yapmazsın! İçinden İçmeyi geçirme tatlım .. .

Dudaklarıma tekrar değdi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sonsuza dek!

sonsuza dek!

Gülçe ; 17 yaşında Trabzon da doğmuş ve büyümüş çevresi tarafından çok sevilen, arkadaşları arasında lider kişiliği olan, çabuk sinirlenen ve sinirlenince ne sölediğini bilmeyen, çalışkan,, başarmak için elinden geleni yapan, arkadaş canlısı,sevecen bir kişiliğe sahiptir. Tamer ; 16 Yaşında Giresun doğumlu Ordu da yaşayan o da gülçe gibi çevresi tarafından çok sevilen,Futbol oynamayı çoook...
  3. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  4. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  5. O'na deki

O'na deki

Giderken beni de beraberinde götürdü. Ondan geriye kalanları da ben kaldırdım. Mektupları kutuların içine bıraktım. Resimler diğerlerine ait resimlerin hemen yanında duruyor. Şiir pek yazmamıştı zaten. Ama nafile, ondan henüz kurtulamadım. Yazdıkları yalnızca bir kağıt parçasının üzerinde olsa da, okuduğumda sesi kulaklarımda yankılanıyor. Resimlerine ne zaman baksam göz kapakları...

Sayfayı Paylaş