Dudakların daha gözükmesi için?

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
Dudakların daha gözükmesi için?
viks dudak dudaklara viks krem vics krem
başlıkta kelimeyi yutmuşum :D kusura bakmayın dolgun olucaktı orda
evt kızlar dudaklarımn daha dolgun gözükmesi içn ne yapmalıyım fikri olan yazsın lütfen:)

Son düzenleme:
Cevap: Dudakların daha gözükmesi için?

Benim dudaklarim dogustan sis :D
Ama arkadaslardan dudak kalemini biraz disariya tasik sekilde sürdüklerini biliyorum, dene bakalim

saoL ama ben dogaL dolgun gözüksnler istiorum yha :( operasyonsuz olmucak heralde üff nyseee bşka işm yokmuş gbi neyle uraşıorm yha heyallahm yinede saoLun

bence yaratan zaten senin yüzüne yakışacak şekilde yaratmıştır belki dudakların kalın olsa yüz tipine uyum sağlamayacak ha ne dersin aynaya tekrar bak canım ve düşün:)
benim arkadaşım işlem yaptırmıştı dudağına ama inanki hiç yakışmamıştı sen eminim böyle daha güzelsindir :)

içinde simler olan likit rujlar veya parlatıcılar ışığı biraz daha dağıttığı için hafif dolgun görüntü verebiliyor. bir de çok az dudak dışına taşırırsan normalden dolgun görünecektir ;)

nurgül yeşilçay'ın tekniği
ruj sürmeden önce vics krem sürüyormuş biraz yakabilir dikkatli ol

canım bnm doğal güzellik en güzeli gerisi boş operasyon falan sakın derim bütün doğallığı kaybedersin itici olur bnce yinede kendin bilirsin:)

bencede doğal en güzeli canım ama aynaya bakan ve kendine güvenen sensin eğer rahatsız oluyosan operasyon değilde doğal ilaçlarla bitkisel bişiler yap canım

Geri