gebe
  1. jalegezar

jalegezar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dudaklarını yemekten vazgeçmek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında jalegezar tarafından paylaşıldı.

dudak yeme takıntısı çok zararlı benim gibi olan var mı bir türlü bırakamıyorum :( ve nasıl bırakıcam bilmiyorum sinirlenince düşünürken hatta ders çalışırken bi bakmışsın hoop dudaklar ısırılmış bilee bilen var saaaa....:salıncak:

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    jalecim ben her yil baslarim ramazanda kendiligimden birakirim... istersen bir iki gün oruc tut... hem sevabi var hemde bu belaan kurtulursun :)

dudaklarını yemekten vazgeçmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  3. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  4. Vazgeçmek İçin Çok Erken

Vazgeçmek İçin Çok Erken

Sen gitmeye açınca yelkenlerini Deniz öylesine küstü ki Usulca git diye dalgalarını seyreklesti Sanki sonsuzluğunu yitirdi Ogün tüm balıklar yakalandı Direnmedi yasamaya Usulca yansıdı o gün güneş Gölgede kal diye üzerinden gezmedi Fırtınalar yerini esintiye bıraktı Martılar hiç bir yemi kabul etmedi Ölümüne sustu notalar Kimse sarkı söylemedi Gül soldu bülbül sustu...

Sayfayı Paylaş