gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Dudaklarınız Dolgunlaşsın İstiyorsanız İşte Size Dudak Dolgunlaştırıcı Maske....

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Dudak Dolgunlaştırıcı Maske Tarifi Dudak Dolgunlaştırmak İçin Maske

Dudaklarınızı çok ince buluyorsanız işte sizlere dudak dolgunlaştırıcı maske tarifi...Dudaklarınız dolgunlaşacak daha hoş ve cezbedici bir görünüme sahip olacaksınız...İşte dudak dolgunlaştırıcı tarifimiz...

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkisel Yöntemler

Dudaklar için gereken bakım gösterildiğinde harika bir görünüm ortaya çıkacaktır. Dudaklarınızı daha iyi göstermeniz içinişte size dudak maskesi tarifi.
    Dudak maskesi için malzemeler;Bir yemek kaşığı yoğurt, bir adet domates, bir yemek kaşığı bal dudak maskesi için kullanacağınız malzemelerdir.

Dudak Maskesi

Bir adet aldığınız domatesi blendıra koyarak suyunu çıkarın. Bir kaşık bal ve yoğurt ile birlikte karışıtırın. Elde ettiğimiz karışımı dudaklarınıza ve dudak kenarındaki cilde sürün. On dakika bekledikten sonra dudaklarınızı durulayın. Size açıkladığımız bu dudak maskesinin dudak ve cilt için bir çok faydası bulunur.

Bu maske dudaklarınızın nem ihtiyacını karşılar, dudaklarınızdaki kuruluğun oluşmasına engel olur, kırışıklıklarınızında önüne geçer. Dudaklarınızı daha belirgin ve güzel görünmesi için estetik yaptırabilirsiniz. Fakat uzmanların tavsiyesi ilk etapta doğal yollar ile yapılan dudak maskeleridir.

Dudaklarınız Dolgunlaşsın İstiyorsanız İşte Size Dudak Dolgunlaştırıcı Maske.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudak Maskeleri

Dudak Maskeleri

Dudaklarınızın aşırı kurumasından ve çizgilerinden şikayet ediyorsanız şimdi dudaklarınıza çok iyi geleceğini düşündüğüm dudak maskelerini sizlerle paylaşmak istiyorum:tik: 1 yumurta sarısı 5 g yulaf Yumurta sarısını bir kaseye koyun ve yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 10 dk sonra suyla durulayarak çıkarın. Bu maske...
  2. Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben Yalın'ın koyu hayranlarından biriyim benim gibi Yalın hayranları varsa bu sitede işte onlardan da Yalın Kalpten Dudağa Sözlerini yazmalarını rica ediyorum.
  3. dudak dolgunlaştırıcı hareketler varmı

dudak dolgunlaştırıcı hareketler varmı

Dudaklarım yok denecek kadar ince ve ben buna sinir oluyorum :( Acaba diyorum bunun için egzersizler varmı?Dudaklarımı egzersizle biraz olsun büyütebilirmiyim?
  4. Dudaklarınız 10 Saniyede Dolgunlaşsın!

Dudaklarınız 10 Saniyede Dolgunlaşsın!

Bu konu; Dudaklarınız 10 Saniyede Dolgunlaşsın haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dudaklarınızdan inceliğinden ve hacimsizliğinden şikayetçiyseniz bu yazımız sizi fazlasıyla ilgilendirecektir. Dudaklarının ince olmasından şikayet eden kadınlar botox gibi yöntemlerle başvurmakta ve pek çoğu kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmaktadır. Ancak artık bu tarz yollara...
  5. Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

dudak dolgunlaştırıcı, doğal dudak dolgunlaştırıcı, doğal ruj tarifi İnce dudaklarından şikayetçi olan bayanlar genelde dudak dolgunlaştırıcı kullanıyor yada dudaklarına silikon enjekte ettirerek botoks uygulamasını tercih ediyor. Herhangi bir müdahaleye kalmadan tamamen doğal malzemeler ile elde edeceğiniz tarif ile bitkisel rujla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudakları kalınlaştıran...

Sayfayı Paylaş