gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Günaydın'ın haberine göre dizide Melek Bebek'i canlandıran küçük oyuncu, dizinin yeni bölümünün çekimlerinden kısa bir süre önce emekleyerek banyoya gitti. Annesinin bir anlık dalgınlığından yararlanan minik yıldız çamaşır suyu içti.

Bir süre sonra fenalaşınca da apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar bebeğe müdahale ederken dizi çekimlerinin de devam etmesi gerektiğinden senaryoya hemen bu tatsız olay da eklendi. Dizinin hastane sahneleri de Melek Bebek tedavi edilirken çekildi. Böylece gerçek hayatta herkesi ağlatan o anlar TV ekranlarına da yansıdı.

Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudaktan kalbe dizisi konusu

Dudaktan kalbe dizisi konusu

Ünlü müzisyen Hüseyin Kenan Gün’ün çocukluğu nüfuzlu bir adam olan dayısı Saib Paşazade’nin yanında zorluklar içinde geçmiştir. Saib Bey, onun rızası olmadan evlenen kız kardeşi Melek Hanım’ı hiç affetmemiştir. Melek Hanım, hırsızlık suçuyla mahkum olan kocası hapishanede ölünce, oğlu Kenan ve kızı Afife’yle ortada kalmış ve ağabeyinin yanına sığınmıştır. Saib bey, etrafa karşı mecburiyetten...
  2. Dudaktan Kalbe Dizi Resimleri

Dudaktan Kalbe Dizi Resimleri

dudaktan kalbe melek bebeğin gerçek adı dudaktan kalbe sponsorları melek bebek kablbe
  3. Birde Yüreğim Yazacak... öLüm Senaryosunu

Birde Yüreğim Yazacak... öLüm Senaryosunu

Dayanamıyorum Ey Sevgili... Direniyorum..Ama Dayanamıyorum... "Hep Sana Doğru koşuyorum... Başını ve sonunu bilmediğim tüm yollarımda sen varsın .. Bense bütün karanLığıma rağmen hep Sana Doğru geliyorum.." dedikçe kaçtın benden.. Oysa bu karanLık ve ürpertici yoLcuLukta tek istediğim sarıLmaktı sana doya doya... Sıcak bir kâLbin aynasında şımarmaktı bir nefes.. BeLkide bir...
  4. Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü

Yalan Rüzgarı Dizisinin Yıldızı Öldü

yalan rüzgarı yalan rüzgarı dizisi Sevgili melekler, dünyada pek çok ülkede izlenme rekorları kıran dizi Yalan Rüzgarı'nın ünlü bir oyuncusu hayatını kaybetti. Görünce sizin de hatırlayacağınız Jeanne Cooper 84 yaşında hayata veda etti. Cooper'ın oğlu Corbin Bernsen, yılbaşından bu yana rahatsız olan annesinin bu sabah uykusunda yaşamını yitirdiğini söyledi. Birçok ülkede izlenme...

Sayfayı Paylaş