gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dudu kuşu

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

dudu kuşu resmi dudu kuşu kusu nedir kusu nedir Dudu kusu, sözü ve sohbeti dinlenir bir ka-dinla tabir olunur. Rüyanizda bir dudu kusu satin aldiginizi veya birinin böyle bir kusu size hediye ettigini görmek, tatli dilli bir ka-dinla tanisacaginiza ve onunla dostluk kuracaginiza isarettir.

Dudu kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudu Nine’nin hasreti

Dudu Nine’nin hasreti

Dudu Nine’nin hasreti Her bayram gelişinde evini siler süpürür, o yaşına rağmen pırıl pırıl ederdi. Bir heyecan sarardı onu. Gözleri bir başka parlardı. Yüzünü pamuk ellerinin arasına alır, o küçücük penceresinin kenarına oturur, sokağın bitimindeki yolu gözlerdi. Ha geldi ha gelecek diye... Dudu Nineyi yıllardır tanırım. Mahallemizin sevimli ninesiydi o. Bir oğlu vardı Almanya’ya gitmişti....
  2. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  3. Halil Erkal - Kara Dudum

Halil Erkal - Kara Dudum

halil erkan halil erkal erkal karadudum kara dudum kara dudum Kara Dudum Kanaryamsın..Senin İçin Ölüyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Şu Sevgimi Ölçüyorsan..Bana Değer Biçiyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz Seviyorsan Beni Biraz Seviyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz...
  4. Kuş Hatıraları

Kuş Hatıraları

Benim çocukluğumda soframıza kuşlar konar rüyalarımıza melekler uğrardı. Kapımızdan yoğurtçu bahçemizden ishakkuşu kalbimizden yeni çıkan şarkılar geçerdi. Kışın bir sobamız olurdu sobanın yanında kedimiz kedinin önünde yün yumağı bir Hayat Bilgisi fotoğrafı gibiydik. Yerli malı kullanan yurdun üç tarafı denizlerle çevrili kuruüzüm incir fındık tütün çay narenciye kavun-karpuz yetiştiren...
  5. Guguk kuşu

Guguk kuşu

rüyada guguk kuşu görmek rüyada cennet kuşu görmek üveyik kuşunun özellikleri guguk kuşunun özellikleri Guguk kuşu ve özellikler Eski dünyanın büyük bölümünde yaşayan gugukgiller ailesinden kuş türü(a.caculus canorus) Yaklaşık 30 cm boyunda siyaha çalan kül rengi bir kuş olan guguk kuşu böceklerle beslenir.Dişileri yuva yapmayıp yumurtalarını başka kuşların yuvalarına bırakırlar .Her...

Sayfayı Paylaş