gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

düdüklü tencerelere dikkat!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düdüklünün kullanımı korkmaz düdüklü tencere kullanma kılavuzu korkmaz düdüklü tencere nasıl kullanılır kullanımı bilge Düdüklü tencereler, basınçla yemek pişiren özel tasarlanmış kaplardır. Her kullanışta tencere içinde basınç olacağını hiçbir zaman unutmayınız. Daima dikkatli ve sabırlı kullanınız. Kullanma kılavuzunu okumadan asla kullanmayınız. [​IMG]
    Kurallarına göre kullanmadığınız durumlarda yaralanabilirsiniz, elleriniz ve yüzünüz zarar görebilir. Tencereyi yarıdan fazla asla doldurmayınız ve susuz yemek pişirmeyiniz. Tencere kapağının tam olarak kapandığını, kelepçelerin tencere eteğinin altına tamamen geçtiğini her kullanımda kontrol ediniz. Kabuklu ürünler kullandığınız zaman valf çıkışı tıkanabilir. Dikkatli olun.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

düdüklü tencere
    bende ilk kez suan kulanıyorum tavuk var içinde ama sen ne durundasın derseniz yemek mutfakta ben oturna odasındayım yanına giremiorum korkuyorum:))))))))))

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Eeee iyide nolcak böyle mecburen yanına gideceksin, e yoksa akşama yemek çıkmaz patlar matlar hemen git istersen yanna bi hal hatır sor :D:D Ne halsin felan de :puha:

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de çok korkuyodum ilk kullandığım zamanlar.Ama artık alıştım hatta kullanmayı çok seviyorum:)Özellikle eti pamuk gibi pişiriyor ve hem çok lezzetli oluyor hem de çok kısa sürede pişiyor.

5. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
  6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy düdüklüye ne alışırım nede kullanırım ulennnn D::DD:D:

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    düdüklüden korkmayın uleynn benim en büyük yardımcım o

düdüklü tencerelere dikkat! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düdüklü tencerede pişirme süreleri

Düdüklü tencerede pişirme süreleri

düdüklü tencere pişirme süreleri düdüklüde tavuk tavuk haşlama süresi düdüklüde pişirme süreleri haşlama MALZEME DAKİKA Kuru Fasulye (Islatılmamış) 30-45 Dana Dil 45-60 Nohut (Islatılmamış) 30-45 Patates (Kabuklu) 10 Yeşil Mercimek (Islatılmamış) 20 Patates (Soyulmuş) 5 Kırmızı Mercimek (Islatılmamış) 3 Enginar 8 Buğday (Salata İçin) 10 Kereviz (Bütün) 10-15 Buğday (Çorba İçin) 20 Kereviz...
  2. düdüklü tencerede pişirme süreleri

düdüklü tencerede pişirme süreleri

düdüklüde yeşil mercimek yemeği düdüklü tencerede et düdüklü tencere yemek tarifleri düdüklüde patates yemeği et Düdüklü tencerede pişirme süreleri Malzemeler Dakika Kuru fasulye (ıslatılmamış) 30-45 Nohut (ıslatılmamış)...
  3. Düdüklü Tencereyi kim buldu, düdüklü tencereyi kim icat etti

Düdüklü Tencereyi kim buldu, düdüklü tencereyi kim icat etti

Bu yazı: Düdüklü Tencereyi kim buldu, düdüklü tencereyi kim icat etti, düdüklü tencere nasıl bulundu, düdüklü tencereyi kim icat etti, ilk düdüklü tencereyi kim yaptı, düdüklü tencere hakkında bilgiler içermektedir. Ev hanımlarının işini oldukça kolaylaştıran ve yemeklere lezzet katan, muhteşem bir icad olan düdüklü tencerenini tarihçesini hiç merak ettiniz mi Melek'ler? O halde... :D:D...
  4. Zeytinyağlı Bakla (Düdüklü tencerede)

Zeytinyağlı Bakla (Düdüklü tencerede)

zeytinyağlı bakla, nasıl pişirilir, düdüklüde nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bakla pek çok kişi tarafından burun kıvrılarak tüketilmesine rağmen çok çok faydalı bir sebzedir. Bedenin kötü kolesterol düzeyini düşürür. Bakla içerdiği insülinle kan şekerini düzene sokar. İçerdiği yüksek orandaki lifle...
  5. Düdüklü Tencerenin Düdüğü..

Düdüklü Tencerenin Düdüğü..

düdüklü tencerenin düdüğü düdüklü tencere düdüğü, neden öter, sebepleri, faydaları, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Mutfaklarımızda severek kullandığımız eşyalarımızdan biri hiç şüphesiz düdüklü tencerelerdir.Hemen her şeyi pişirebileceğimiz düdüklü tencereler,isimlerini kaynamaya başladıklarında çıkan düdük sesi nedeniyle almışlardır.Peki bu...

Sayfayı Paylaş