gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşi için düello yapıp hayatını yitiren yani düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir bilen var mı, şimdiden cevap için tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Eşi için yaptığı düelloda aldığı yaralarla hayatını kaybeden ünlü Rus şair Alexander Puşkin 'dir. Alexander Puşkin Biyografisi adlı konumuzdan detayları öğrenebilirsiniz :)

düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düello

düello

Rüyanizda birisi ile düello ettiginizi veya bir düelloda sahitlik yaptiginizi görmek, bu günlerde beklemediginiz bazi olaylarin meydana gelecegine ve sizi yakindan ilgilendiren kötü bir haber alacaginiza isarettir. Bir düelloda yaralandiginizi görmek, malinizdan bir kisminin yangin, hirsizlik veya benzeri bir afetle elinizden çikacagina delalet eder.
  2. Sigara Yüzünden Ölenlerin Diyalogları

Sigara Yüzünden Ölenlerin Diyalogları

sigara yüzünden ölenler İki Arkadaş -Ahmet la ben sana demedim mi az içelim şu mereti… -Ne la kaç tane içtik altı üstü 3 paket… -Al olm şimdi o 3 paket sigaran yüzünden diğer dünyadayız,Gençliğimi çürüttün Ahmettt ! -Sana bir şey olmaz merak etme… -Daha ne olacak olm diğer dünyadayız… -Hönk ! Karı Koca -Ula sersem karı Elli Bin defadır dedim mutfakta sigara içme diye. -Ne olmuş sende...
  3. İcatları Yüzünden Ölen Bilim Adamları.

İcatları Yüzünden Ölen Bilim Adamları.

Thomas Midgley Thomas Midgley, bilimin endüstriyel uygulamalarına merak salan Amerikalı kimyager ve mühendisti. Hayatı boyunca övülmesine rağmen, kurşunlu benzini ve kloro floro karbon gazını bulması nedeniyle atmosfere en çok zararı dokunan kişi olarak tarihe geçti. Daha sonra kurşun zehirlenmesi ve çocuk felci yüzünden 51 yaşında yatalak olan Midgley kendini yataktan kaldıracak bir düzenek...
  4. Dünyaca Ünlü Hint Destanı Ramayana Nın Yazarı Kimdir

Dünyaca Ünlü Hint Destanı Ramayana Nın Yazarı Kimdir

Dünyaca Ünlü Hint Destanı Ramayana Nın Yazarı Kimdir ? Selam kızlar Dünyaca Ünlü Hint Destanı Ramayana Nın Yazarı Kimdir bilenler yazsın yazarın adını
  5. Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan varsa aranızda bana yazarın adını yazsın.

Sayfayı Paylaş