gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Düet

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada bir düet duymak, iyi haberler alacaginizin isaretidir.

Düet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman'dan düet albüm!

Teoman'dan düet albüm!

teoman düet albümü teomanın düetleri teoman düetleri Teoman yeni albüm hazırlığında... Çalışmalarını gizlilik içinde yürüten Teoman, yeni albümüyle ilgili sadece "Yılın albümü olacak" açıklamasını yapıyor. Ancak Teoman'ın albümünün sırrı ortaya çıktı. Teoman bir düet albüm hazırlıyor. Rock müziğin başarılı ismi; yeni şarkılarını ünlü sanatçılarla birlikte seslendirecek. Projesi için...
  2. Nev - Karagözlüm (düet Tarkan)

Nev - Karagözlüm (düet Tarkan)

duman oldu bak soldu teslim oldum o karagözlere yangın sonu salgın yakalandım o karagözlere yangın sonu salgın yakalandım o karagözlere bir masal sonu bilinmeyen derin hasar geç farkedilen düşersin dillere yabani ellere güvenme sen o karagözlere aldanma inanma sen sakın kanma virare sözlere sevgi saltanat yarına kolkanat uyma şeytana günahlara inat kanma aldanma sen sakın inanma...
  3. Nilüfer-12 Düet (2011)

Nilüfer-12 Düet (2011)

Yılların eskitemediği usta yorumcu Nilüfer uzun bir aradan sonra eski şarkılarından oluşan bir albüm piyasaya çıkarttı... Geçtiğimiz günlerde müzikmarketlerdeki yerini alan albümde nilüfer 12 şarkısına 12 farklı rock sanatçısıyla düet yapmış ve çok başarılı bir albüm piyasaya çıkmış... Şimdi geçiyorum albümdeki parçalara... 01.Nilüfer & Şebnem Ferah - Erkekler Ağlamaz 02.Nilüfer...
  4. Nilüfer  12 Düet Konseri

Nilüfer 12 Düet Konseri

nilüfer 12 düeti albümü, 2011 albümü, son albümü, yeni albümü, şarkıları, konseri, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar Müzik dünyasının kaliteli seslerinden ve usta sanatçılarından Nilüfer "12 Düet" adlı albümünün ilk konserini geçtiğimiz akşam verdi Melek'lerim. Nilüfer, “12 Düet” albümünün ilk Açıkhava konserini önceki akşam verdi. Most Açıkhava Konserleri kapsamında...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

ferhat göçer kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ türkü kıvanç tatlıtuğ kuzey güney 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kıvanç Tatlıtuğ 'un Kuzey Güney dizisi 11.bölümünde söylediği türkü hayranları tarafından çok beğenildi melekler :) Birkaç gündür Kadir İnanır Kıvanç Tatlıtuğ polemiğiyle gereksiz gündem yaratılmaya çalışılırken, Ferhat Göçer tarafından gelen düet...

Sayfayı Paylaş