gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Düğmeden bardak altlığı ve yapılışı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

düğmelerden süsler düğmeden süsler
    Düğme der geçeriz.Sadece düğmenin ilikle olan ilişkisini biliriz o kadar.:) Ama bizim hanımlarımız düğmeleride değerlendirmenin yolunu bulmuşlar.Evet arkadaşlar bu fikir hoşunuza gittiyse,kullanmadığınız fazlalık düğmelerden sizde deneyebilirsiniz.Hepsinin aynı renkte olmasınada gerek yok bence rengarenk düğmelerdende çok şık bir bardak altlığı yapabilirsiniz.

2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    vaşşşş ilginç olabilir hatta olabilir fazla =))

Düğmeden bardak altlığı ve yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bardak Altlığı Modeli

Bardak Altlığı Modeli

Sık iğne ve minik tığ işi çiçeklerle yapılmış..
  2. örgü bardak altlıkları

örgü bardak altlıkları

örgü bardak altlığı
  3. Kartondan nihale ve bardak altlığı yapmaya ne dersiniz?

Kartondan nihale ve bardak altlığı yapmaya ne dersiniz?

kartondan nihale yapımı Kartondan bardak altlığı yapımı el yapımı nihale, bardak altlığı İş yerime günde en az 10 koli malzeme geliyor. Ürünleri yerleştirsikten sonra karton kutuları atıyoruz. Herşeyi değerlendiren insan zekasına hayranım ama benim aklıma gelmiyor hiç böyle şeyler. E bende ne yapıyorum? Madem akıl edemiyorum muhakkak bir akıl eden vardır diyorum ve araştırıyorum. Bu...
  4. İşe Yaramayan Düğmelerden Bardak Altlığı Yapalım

İşe Yaramayan Düğmelerden Bardak Altlığı Yapalım

düğmelerden bardak altlığı düğmelerden bardak altlığı yapımı Eskimiz gömlekleriniz ve bluzlarınızdan söktüğünüz düğmeleri ne yapıyorsunuz melekler ? Öylece bir kenarda bekliyorlar değil mi ? Hiç beklemesinler ve bir işe yarasınlar diyoruz ve size düğmelerden bardak altlığı yapmayı teklif ediyoruz. Nasıl mı ? Düğmelerden bardak altı yapımı aşamalı aşamalı resimli anlatımı aşağıda :tik: İşe...
  5. Şık Ve Hoş Düğmelerden Sineklik Yapılışı...

Şık Ve Hoş Düğmelerden Sineklik Yapılışı...

Düğmelerden Sineklik Yapılışı Düğmelerden Sineklik Nasıl Yapılır Düğmelerden neler yapılmıyor ki takılar inci boncuklar...Süsler....İşte şimdide sineklik yapımı....Yazın olmazsa olmazımız haline geliyor sineklil özelliklede mutfaklarda.Gidip pahalı bir sineklik alacağımıza evde kullanmadığımız düğmeleri kullanabiliriz yada kendinize özel tasarım bir sineklik istiyorsanız özel düğmeler...

Sayfayı Paylaş