gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Düğmelerle Dekorasyon

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Düğmelerle Dekorasyon Düğmelerle Dekoratif Objeler Düğmelerle Dekor Örnekleri

Arkadaslar bunlar örnekler.Sizde evinizdeki eski, atilacak kiyafetlerdeki dügmeleri biriktirip ya da tuhafiyeden alacaginiz dügmelerle farkli seyler yapabilirsiniz.Kolay gelsin...

CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    süper olmuş. bende atık malzemelerden acayip dekoratif ürünler çıkarıyorum. Bi gün musait olunca hepsini eklycem..

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En altta ki çerçeveye bayıldım :D:D Teşekkürler kuzuuu :D:D

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Hepsi çok bende severim böle şeyleri bir ara bende denemeliyim :D:D

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    begendiginize cok sevindim arkadaslar :)

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aa çok değişik ve güzell bayıldım hepsinee paylaşım için mersüü kuzumm :D:D şimdi evde nekaa düğme varsa toplarım hatta elbiselerden kopartırımhahahahaha

Düğmelerle Dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğmelerle yapabilecekleriniz...

Düğmelerle yapabilecekleriniz...

Düğmelerle yapabilecekleriniz... Hemen hemen çoğumuzun evinde bir düğme kutusu vardır. Eski paltolardan veya bluzlardan sökülmüş rengarenk bir yığın düğme, atılmaya kıyılamadığı için o kutuda öylece durup dururlar. Onları yeniden işler hale getirmeye ne dersiniz? Merak etmeyin, ilik açın demiyeceğiz size. Düğmelerin sadece bir şeyleri iliklemek için olmadıkları konusunda siz de hak...
  2. Düğme

Düğme

Gümüş ve altın düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.Rüyada düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber...
  3. Düğme Tatlısı

Düğme Tatlısı

Malzemeler 125 gr margarin 2 Su bardağı irmik 2 Adet yumurta 1 Su bardağı un 1 Paket kabartma tozu 1 Kahve fincanı soda 1 Çay kaşığı vanilya 2 Çorba kaşığı marmelat 2 Çorba kaşığı badem Şerbeti için : 1.5 Su bardağı tozşeker 1 Çorba kaşığı limon suyu 1 Çay kaşığı vanilya 1 Su bardağı su Hazırlanışı * Öncelikle şerbeti hazırlayın. * Bunun için ; 1 su bardağı su ve 1.5 su bardağı...
  4. Düğme takılar

Düğme takılar

takı tasarımı modelleri takı tasarımı DeğişikLer ŞirinLer ama benim pek hoşuma gitmedi...
  5. Düğmelerden yapılmış

Düğmelerden yapılmış

Melişlerim milyonlarca düğme kullanılarak yapılmış çok farklı ve oldukçada sabır gerektiren duvar dekoru..

Sayfayı Paylaş