gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Düğmeye Basar mısınız Lütfen

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Güzel melek kardeşlerim otobüse bindiniz ahh ahh nerden bindiniz ilk fazla kimse yoktur ama tüm oturacak yerler doludur,ayakta kalırsın neyse bir durak sonra ,bir durak sonra derken otobüsün içi tıklım tıklım nefes almaya bile imkan yok Şöför beyde orda bagırır -Bekleme yapmayın arkaya doğru ilerleyinnnnnnn diye ama her taraf dolu nereye ilerlicen neyse inecek yer gelir duracak yazısnın yanması için dügmeye basman gerekir sen nerde dügme nerde basamazsın orda yakın olan birisine kibarca dügmeye basarmısınız dedigin an olay bitmiştir işte

1-Basarım hem de çok iyi

2-Şimdi Yerimden Kalkayım da Başkası otursun Demi yemezler

3-Kırmızı Olan Dimi O dediğin

4-Gıdını Alırım Yavrum Sen yeter ki iSte

5-Elin Ayağın yokmu senin gerizekali..

6-Bacım ne biçim konuşuyosun yavv Bas mas Olmuyo

7-Düğme Sana Bassın Hıyara Bak

Düğmeye Basar mısınız Lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğme

Düğme

Gümüş ve altın düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.Rüyada düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber...
  2. kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????
  3. elveda sözleri yazar mısınız lütfen

elveda sözleri yazar mısınız lütfen

Çok kötüyüm...Hiç iyi değilim ve kırgınım...Bana elveda sözleri yazar mısınız, faceden paylaşmak istiyorum. ..Mesaj almasını istediğim insanlar var...
  4. lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

merhaba kızlar benim uzun bir zamandır hayatımda kimse yoktu.hep aşkı aradım.sonunda buldum.yeni tanıştık üç hafta kadar önce.her şey cok güzel başladı rüya gibi saf temiz.fakat aramızda 6 yas kadar bir fark var(benden küçük) bana olan ilgisi sevgisi bunlardan süphem yok samimi olduğunu hissediyorum.fakat iki seferdir sürekli evlilik mevzusunu acıyor.evlenmenin onun için erken olduğunu...
  5. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

Sayfayı Paylaş