gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

düğün aksesuarları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

düğün aksesuarları ayyy bir düğünümüz olsada bu cicileri kullansak keşke bakın bakalım begencek misiniz???

Son düzenleme: 25 Ocak 2011
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Oyyy bunlar çok şekerler emeklerine sağlık tatlım tşkler...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

ayyy ne kadar sevimli yaaa bayıldım ben buna :)

düğün aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  2. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  3. Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Bir ağacın meyvesiyiz Topluyorlar ikimizi Biz delice seviyoruz Bilmiyorlar içimizi Türlü türlü söz oluyor Kırıyorlar kalbimizi Bizi kimse dinlemiyor Duymuyorlar sesimizi Düğüm düğüm bağlanmışız Çözülmeyiz, çözemezler Biz kalp kalbe sarılmışız Göremezler, bilemezler Seninle bir can gibiyiz Ayıramaz kimse bizi Dostlarımız düşman oldu Görmüyorlar kalbimizi Seninle hayalimizde Kurduğumuz...
  4. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  5. Mor Aksesuarlar

Mor Aksesuarlar

mor, aksesuarlar, objeler, ev dekorasyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Mor denince akla asalet,zenginlik ,lüks ve ihtişam gelir.Ayrıca bu renk rahatlatıcıdır.Hayal gücünü artırır,ilham verir.Mor renk severler,ruhsal dünyaları zengin,asil ruhlu ağırbaşlı kişilerdir.Laf aramızda ben de mora bayılırım :D:D Bu güzel rengi seven siz melekler için,bu renkte...

Sayfayı Paylaş