gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Düğün davetiyeleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

düğün kartları dügün kartlari düğün davetiyesi izmir dugun kartlari davetiyeleri izmir
    Birbirinden güzel davetiyeler...buyrun birlikte bakalım...

[​IMG][​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Düğün davetiyeleri

teşekkürler çok hoşlar bembeyazz

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Düğün davetiyeleri

ben güzeller ben hepsinden haptırtırsam dügünde olmaz mı :D

Düğün davetiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. ilginç düğün davetiyeleri:)

ilginç düğün davetiyeleri:)

düğün kartları düğün davetiyeleri dügün davetiyeleri ilginç davetiyesi ilginç Evlenirken gelinle damatın özenle seçtiği bir unsurdur davetiye.Evlilenmelerin konu komşu akrabaya habercisidir ,ileride bakacakları bir hatıradır:) ama bunlardanda harika hatıra olur :haha: bak bu güzelmiş ben düğünümde yaptıtırım:hahaha:
  3. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  4. şık düğün davetiyeleri

şık düğün davetiyeleri

şık düğün davetiyeleri 2011 davetiye modelleri,davetiye sözleri,2011 davetiye örnekleri,2011 davetiye katalogları,2011 davetiyeleri

Sayfayı Paylaş