gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Düğün davetiyeleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

düğün kartları dügün kartlari düğün davetiyesi izmir dugun kartlari davetiyeleri izmir
    Birbirinden güzel davetiyeler...buyrun birlikte bakalım...

[​IMG][​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Düğün davetiyeleri

teşekkürler çok hoşlar bembeyazz

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Düğün davetiyeleri

ben güzeller ben hepsinden haptırtırsam dügünde olmaz mı :D

Düğün davetiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  3. Düğün davetiyeniz benden :)

Düğün davetiyeniz benden :)

Bu yaz düğünü olacak olan meleklerim bakın size güzel fikirler edinmek için davetiye örnekleri.Ben bazılarını ağabeyim ve nişanlısına gösterdim onlarda beğendi,bizimde yaza düğünümüz var. :deli:
  4. 2013 Düğün davetiyeleri

2013 Düğün davetiyeleri

Bu konu; düğün davetiyeleri hakkında bilgi vermektedir. Düğününüzü ilan eden davetiyeleriniz nasıl olsun istersiniz? Sizin adınıza sevdiklerinizi ve akrabalarınızı düğüne çağıran davetiyeniz taşlı, çiçekli yada kurdele detaylı olabilir. Yeni sezon davetiyeler de en az gelinlik ve gelin aksesuarlarının seçimi kadar zorlayacak sizleri. O kadar güzel tasarımlar görüyoruz ki bu tasarımlardan...

Sayfayı Paylaş