gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Yere Düştü Yarısı Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Daha önce izleyici rekoru kıran Düğün Dernek sinema filmi geçtiğimiz günlerde Düğün Dernek 2 Sünnet bölümü ile tekrar izleyicisi ile buluştu. İlk sinema filminin müziklerinden biri olan "Entarisi dım dım yar" inanılmaz bir beğeni kazanarak halen eğlenceler de ve özel günler de misafirlere sunuluyor. Oldukça hareketli bir parçanın arkasından Düğün Derneğin devamı niteliğin de çekilen ikinci bölüm için tekrar stüdyoya giren Ahmet Kural ve Murat Cemşir'in birlikte seslendirdiği "Yumurtanın sarısı yere düştü yarısı" şimdiden büyük beğeni kazandı. Daha önce Ankaralı Turgut tarafından da seslendirilen bu türkünün sözlerini sizler için paylaşıyorum. a.png
    Yumurtanın Sarısı Yere Düştü Yarısı şarkı sözü

Meşelidir emdiğim dallar
    Meşeli meşeli
    Üç yıl oldu ben bu derde düşeli

Yumurtanın kulpu yok,
    Gözlerimde uyku yok,
    Sür gemici gemini,
    Hiçkimseden korkum yok.

Yumurtanın sarısı,
    Yere düştü yarısı,
    Yarısından fayda yok,
    Kaç gel gece yarısı.

Üç kederde beş ardıma bakarım,
    Gözlerimden kanlı yaşlar dökerim.

Yumurtanın kulpu yok,
    Gözlerimde uyku yok,
    Sür gemici gemini,
    Hiçkimseden korkum yok.

Yumurtanın sarısı,
    Yere düştü yarısı,
    Yarısından fayda yok,
    Kaç gel gece yarısı.

Sen gideli ben ayrılık çekerim.
    O Sebepten kapanmıyor gözlerim.

Yumurtanın kulpu yok,
    Gözlerimde uyku yok,
    Sür gemici gemini,
    Hiçkimseden korkum yok.

Yumurtanın sarısı,
    Yere düştü yarısı,
    Yarısından fayda yok,
    Kaç gel gece yarısı

Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Yere Düştü Yarısı Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mangadan 2 şarkı sözü!

mangadan 2 şarkı sözü!

manganın şarkıları manganın şarkı sözleri Manga - Sakın Bana Söyleme Kurtar,beni bu derin kör kuyudan Tut elimi,çek beni,koyma beni bir başıma Gitme geriye,dönme evine,geriye,etme eyleme Bu bir ağıttır sen gidice söylenen Son kez,bir kez olsun dinle beni Unut artık olup biteni yalvarırım lütfen Bir şansım daha olmalı,senin içinde gizlenen Bir şansım daha olmalı,bu sona boyun eğmeyen...
  2. Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü

Sıla-Boş Yere Şarkı Sözü

sılanın şarkıları sıla yok yere şarkı sözü sıla boş yere şarkı sözü boş Sılanın yeni albümünün tüm şarkıları melekler mekanında.... Sıla-Boş Yere Bomboş kalbimin odaları bomboş halsiz hissiz Nasıl bu kadar loş gece insafsız benden bile sarhoş Sabahladım yedi gece durmadan üst üste Gittiği yerden arar diye çok vicdansız Geceden bile sarhoş Fazla hep dahasına meylimiz bakma Bize düşman...
  3. 2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

bebeğim düştü bebeğim koltuktan düştü ya kızlar birşey diyeceğim size belki bana çok kızacıksınız bebeğim dün koltuktan düştü 2 aylık daha kuzum nasıl oldu anlıyamadım herzamanki gibi yastığın üstüne yüz üstü koydum o ara mutfağa su içmeye gittim geldimki yere düşmüş yüz üstü ağlıyor korkudan öyle dona kaldım kımıldayıpta hemen alamadım kucağıma ağlamaya başladım allahtan eli yüzünün...
  4. Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri Kolpa Düğüm şarkısı sözleri Merhaba millet kolpa dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ve sizlerden de Kolpa Düğüm şarkı sözlerini rica ediyorum :)
  5. Düğün Dernek 2 Geliyor!

Düğün Dernek 2 Geliyor!

düğün dernek 2 filmi, düğün dernek 2, düğün dernek 2 ne zaman Sevgili melekler, sinemalarda gösterimine devam edilen ve büyük ilgi gören Düğün Dernek filmi, Türk sinemasının en çok izlenen filmi olarak tarihe geçti. 12. haftasına girerken 6.600.893 izleyici tarafından izlenen film, yaklaşık 4 hafta daha vizyonda kalacak. İzleyici sayısının 7 milyona ulaşması beklenen filmin devamı için...

Sayfayı Paylaş