gebe
  1. gizem_89

gizem_89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Düğün fotoğrafçılığı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında gizem_89 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, Konuyu doğru yere mi açtım yada yazmamda sakınca varmı bilmiyorum ama eğer problem olursa kaldırabiliriz.

Profesyonel olarak düğün fotoğrafçılığı yapıyorum. Portfolyoma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şuan için bir çiftimize ücretsiz gerçekleştireceğim çekimi, portfolyoma eklemek için. Ancak normalde ücret konusunda da mümkün olduğunca çifti zorlamayacak fiyatlar belirledim. Çiftlerimiz düğün için yeterince masraf yapmaktalar zaten, abartılı ve değmeyecek ücretler ödemelerini istemem.

Örnek birkaç fotoğrafta ekledim, ancak mümkün olduğunca koyduğum fotoğraflarda kişiler belli değil çünkü çiftler istemeyebilir... detaylar için mail adresim: [email protected]

Şimdiden teşekkürler ve yanlış konu açtıysamda özür dilerim...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 30 Eylül 2013
Düğün fotoğrafçılığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güsel resimler fotoğrafçılıkla ilgilenenleree

güsel resimler fotoğrafçılıkla ilgilenenleree

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  3. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  4. Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı

Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı

Bu yazı: Hava Fotoğrafçılığını kim buldu, hava fotoğrafçılığının icadı içerik kısaca.. hava fotoğrafçılığının tarihi, ilk hava fotoğrafı ne zaman çekildi hakkında bilgiler içermektedir. Sevgili Melek'ler hava fotoğrafçılığı hakkın da ki tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları bu yazımızdadır... :) hava fotoğrafçılığının tarihi, ilk hava fotoğrafı ne zaman çekildi “Nadar” takma adıyla...
  5. Yüksek hızlı fotoğrafçılık sanatı...

Yüksek hızlı fotoğrafçılık sanatı...

yüksek hızlı fotoğrafçılık, high speed photography, nedir, foto teknikleri, fotoğrafları, ile ilgili resimleri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gözle algılanamayacak hızda gerçekleşen hareketlerin yakalanması için kullanılan fotoğraf tekniğine High Speed (Yüksek hızda) fotoğrafçılık denir.1850 li yıllardan itibaren üzerinde yapılan çalışmalar sonucu bugün kü haline ulaşan tekniğin...

Sayfayı Paylaş