gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

düğün fotoğrafı nasıl çekilir düğün fotoğrafları nasıl çekilir Özel günlerinizde çektirdiğiniz resimler sizlere bir ömür boyu anı olarak kalacaktır böylesi özel günlerde elbetteki resimlerinizde bir o kadar özel ve düzgün bir şekilde çekilmiş olmalı sizlere bu konuda bazı tavsiyelerim olacak

* Yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızdan fikir alın onların düğün fotoğraflarını inceleyin.

* Seçiminizi yaparken fotoğrafçının 5 yıl önceki değil, son bir yılda yaptığı işlere bakın.

* Sizi memnun edicek kelimeler kullanmayan, iyi bir referans göstermeyen ve düğün gününden önce ücretin tamamını isteyen kişilere dikkat edin.

* Eğer varsa fotoğrafçılık konusunda bilgi sahibi arkadaşınızdan görüşmeler sırasında size eşlik etmesini rica edin.

* Fotoğrafçının sizden talimat almak konusunda bir problem çıkmayacağından emin olun. Ona yapması ve yapmaması gereken şeyleri sıraladığınızda alacağı tavır çok önemlidir.

2. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ben düğünümde özel bir fotografçım olasun istiyorum benim en doğal halimle beni çeksin poz verince doğallık gidiyor

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    dugunumde haberim oladan cekılen fotograflar pozlu fotolardan daha ıyı

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    güzel öneriler...teşekkürler....

Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düğün fotoğrafları

düğün fotoğrafları

düğün pozları düğün fotoğraf pozları albüm dügün resim pozlar resmi Düğün fotografları günlerce hazırladıgınız özel gecenizden geriye kalan anıların belgeleri olacaktır. Düşünün ki yıllar sonra çocuklarınız torunlarınız ve tüm ailesi bu fotograflarla tanıyacak. Aksi de olabilir ama insan hayatta bir kez evleniyor! Bu anın fotoğraflanması ve bir ömür boyu bakacağınız kareler haline...
  2. Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

islami düğün nasıl olmalı islama göre düğün dinimizde çalgılı günahmı islamda nasıl olmalı Dinimiz islama göre düğün adabı nasıl olmalı düğünler nasıl yapılmalı bütün bunların cevabı... Düğün, nişan merasimlerinde esas olan haram işlememektir. Haram işlememek şartıyla mahalli adetlere uygun her türlü merasim yapılabilir. Kadınlar kendi aralarında def çalıp oynayabilir. Düğünde içki vermek...
  3. Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

açık gelinlik modelleri alyans modelleri ve fiyatları alyans fiyatları gümüş nikah şekerleri Evlenecek melekler düğün hazırlığı telaşesi başlamıştır şimdi.Bu telaşede eliniz yağaınız birbirine dolanır.Ne yapacağınız şaşırırsınız.Nerden başlayacağınızı bile bilmezsiniz.Biz sizi bu dertten kurtarıyoruz.Buyrunuz:D EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIĞI NASIL OLMALI ? GELİNLİK Her genç kızın rüyasıdır...
  4. İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

Arkadşalarım ablalarım :) yakında evleneceğim ve Rabbim in rızasıyla iyi bi düğün istiyorum. nikah da birlikte olsun istiyorum çalgı düşünmüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada benimki şöyle olmuştu diyen. cevaplarınızı bekliyorum :)
  5. Düğün dekorasyonu nasıl olmalı ?

Düğün dekorasyonu nasıl olmalı ?

Masalsı bir düğün herkesin hayalidir.Büyüleyici bir düğüne sahip olmanın yolu organizasyondan geçer.Hayalinizde ki düğünü gerçeğe uyaralamak zor değil.Siz düşünün organizasyon firmaları gerçekleştirsin.Organizasyona verecek param yok diyorsanız ,sandıklar da ,köşede sakladığınız bir çok nesneyi kullanarak değişik bir atmosferde düğün tasarımı yapabilirsiniz.Kavanozlardan,şişelerden...

Sayfayı Paylaş