Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz
    Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini
    yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Haziran 2011
    ebru58 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

gullu ilk bastaki kirmizi ve en sondaki mor modelleri hosuma gitti ::D:D

3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kıs kaynanamda onu beğendi bende aslında onu biraz beğendim olabiliiii saol canım

4. 4 numero diyorum farklı bir duruşu var

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

wuaa bu süpermis ama tabikide nasil bir elbise giyeceksin o önemli ona göre yardimci olurum.

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

teşekkürler kıslar daha fazla katılım bekliyom yardım meleklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

7. asiruki

asiruki Aktif Üye

ay gülooo heç birini begenemdim looo bu neee :S ben de kapalıyım ve bu tür modellerden nefret ediyorum sade bağla daha orjinal daha hoş olur :D

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye

bu çok güzelmiş bayıldım

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Valla tatlım giyeceğin kıyafetebgöre değişir. biz şu deriz belkide senin yüzüne gitmeyecek bir bağlama türü olacak. Mesela önden veya arkadan bağlama stili hangisi yakışıyorsa ve rahat ediyorsan onu kullan.
    Benim hoşuma bu model gitti ama yaş, kıyafet önemli ..

10. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

canım 24 yaşındayım ya yeşil alcam ya siyah yada kırmısı :)

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Güllü canım bende tesettürlüyüm fakat bana biraz abartılı geldi modeller sana bir kaç sade model buldum:)

En altta sağda sarılı olan kullanacağın eşarba yeni model gelin tacıyla süsleyebilirsin

buda bana sade ve şık geldi karar senin canım:)

12. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ellerine sağlık bitanem benim :) kıs bunları yaptırmam için bu takılara ihtiyacım var nerden bulurun canom :pasi:

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Canım bujiteri ye bakıcan böyle takı satılan yerlere bol çeşit olur

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Yaşın gençmiş valla şöyle dikkat çeken modeller renkleri rahatlıkla kullanabilirsin. Hiç dert etme güzel olacaksın..

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

spor eşarp modelleri abiye türban bağlama modelleri esarp baglama abiye eşarp bağlama spor yapma bu modeli yüzük yardımıyla yaparsanız güzle olur daha iyi sonuç alırsınız.. klasik bir model herkes yapabilir günlük hayatt şıkta duruyo.. bu benim en sık kullandığım modellrden birisidir.. her zamn aynı klasik modelden sıkılanlar için değişik bir model yağımıda çok kolay.. buda çok şık...
  2. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  3. Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

abiye türban bağlama modelleri abiye eşarp yapma modelleri üzerine eşarp süsleme üzerine türban Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerinde en güzel şekilde türbanlarını bağlama ve süsleme modelleriyle karşınızdayım arkadaşlar. 2010 Senesinin en yeni abiye tesettür süsleme modelleri göz dolduruyor.Evlenecek ve nişanlanacak bayanların gelinlik ve giyindikleri abiyelere özel olarak...
  4. Fular/Eşarp bağlama Teknikleri

fular bağlama şekilleri şal bağlama yöntemleri fular teknikleri eşarp teknikleri eşarp Fular bir bayanda gerçekten fark yaratan ve ayrı bir hava katan aksesuar.Son yıllarda oldukça değişik modeller ve kullanımlar görmek mümkün peki siz nasıl bağlıyorsunuz?Buyrun burdaki tekniklerden yararlanın meleklerim.:tik:
  5. Eşarp nasıl bağlanır? Kaç çeşit eşarp bağlama vardır

eşarp nasıl bağlanır türban nasıl bağlanır başörtü dikdörtgen eşarp dikdörtgen video Eşarp nasıl bağlanır? Kaç çeşit eşarp bağlama vardır? Hangi yüze nasıl eşarp bağlanır? Hangi eşarp modeli nasıl takılır? Çok mu soru sorduk? O zaman sorduklarımızın hepsine cevap verelim Eşarp Bağlama Teknikleri Uzun eşarp, ince uzun bir dikdörtgen oluşturacak şekilde iki kez katlanır. Sonra tam ortadan enine...
  6. Eşarp bağlama tarzları

orkide eşarp modelleri orkide eşarp tarzları bağlama tarzları spor esap baglama Hep aynı tarz eşarp bağlamaktan sıkıldınızmı? Evet sıkıldım hep aynı bağlıyorum.Artık değişik bağlamak istiyorum diyorsanız sizler için birkaç eşarp bağlama tarzını paylaşmak istiyorum.Aynanın önüne geçin ve yüzünüze yakışan tarzınızı seçin :)
  7. Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü Hey buraya bakıverin bi :) Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen çıkmış . Buyrun meleklerim bakalım tek tek..
  8. eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.
  9. Tesettürlü Eşarp Bağlama

tesettürlü eşarp bağlama, modelleri, şekilleri, nasıl bağlayabilirim, şal bağlama şeklilleri hakkında genel bilgiler arkadaşlar tesettürlü eşarp veya şal bağlama şekilleri merak edenler için burda melekler ister günlük ister düğünlük:D:D
  10. Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

Eşarp modelleri eşarp şal eşarp modelleri renkli eşarp modelleri konumuzda.eşarp bayanlara yakışıyor,bazıları bağlarken insanın kriz geçirmesine sebep olsalar da yakışıyor.Rengarenk otantik motifli, çiçek desenli bir çok eşarp modeli mevcut.eşarp şimdilerde sadece kapanmak için değil farklı şekillerde aksesuar olarak da kullanıla biliyor işte rengarenk eşarp modelleri ve kullanma şekilleri...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eşarp süsleme modelleri

,
  2. düğün için eşarp yapımı

,
  3. türban süsleme

,
  4. dugun esarp modelleri,
  5. türban süsleme modelleri,
  6. düğün eşarp yapımı,
  7. arkadan baglanan türban modelleri,