Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

1. gullu_23

gullu_23 Kayıtsız Kullanıcılar

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı
    eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz
    Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini
    yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Haziran 2011
    ebru58 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. melegimsin

melegimsin Active Member

gullu ilk bastaki kirmizi ve en sondaki mor modelleri hosuma gitti ::D:D

3. gullu_23

gullu_23 Kayıtsız Kullanıcılar

kıs kaynanamda onu beğendi bende aslında onu biraz beğendim olabiliiii saol canım

4. 4 numero diyorum farklı bir duruşu var

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Well-Known Member

wuaa bu süpermis ama tabikide nasil bir elbise giyeceksin o önemli ona göre yardimci olurum.

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. evet birazda kapalıları düşünelim.. eşarp bağlama modelleri...

spor eşarp modelleri abiye türban bağlama modelleri esarp baglama abiye eşarp bağlama spor yapma [CENTER][IMG]http://img466.imageshack.us/img466/180/leyli19arminekck9.jpg[/IMG] [B][I]bu modeli yüzük yardımıyla yaparsanız güzle olur daha iyi sonuç alırsınız..[/I][/B] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/9369/leyli28arminekdw3.jpg[/IMG] [B][I]klasik bir model herkes yapabilir günlük hayatt...
  2. Abiye Türban Ve Eşarp Bağlama Modelleri

abiye türban bağlama modelleri abiye eşarp yapma modelleri üzerine eşarp süsleme üzerine türban [B]Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerinde en güzel şekilde türbanlarını bağlama ve süsleme modelleriyle karşınızdayım arkadaşlar. 2010 Senesinin en yeni abiye tesettür süsleme modelleri göz dolduruyor.Evlenecek ve nişanlanacak bayanların gelinlik ve giyindikleri abiyelere özel olarak...
  3. Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Hey buraya bakıverin bi :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000]Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen...
  4. eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video [COLOR=#000000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][SIZE=1][FONT=verdana]tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için..[/FONT][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#FF0000][SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B] biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz...
  5. Eşarp modelleri bağlama şekilleriyle birlikte

[b]Eşarp modelleri[/b] eşarp şal eşarp modelleri renkli eşarp modelleri konumuzda.[B]eşarp[/B] bayanlara yakışıyor,bazıları bağlarken insanın kriz geçirmesine sebep olsalar da yakışıyor.Rengarenk otantik motifli, çiçek desenli bir çok [URL="http://www.meleklermekani.com/tesettur-modasi/199591-burberry-2012-esarp-modelleri.html"]eşarp modeli[/URL] mevcut.[B]eşarp[/B] şimdilerde...

Sayfayı Paylaş