gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Düğün Kuaför anılarımız Paylaşıyoruzz

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Melişler bekar,evli veya nişanlı tüm melişlerden kendi düğünleri,nişanları yada misafir düğünleri için kuaför anılarınızı paylaşmaya ne dersiniz? :parfum: Birbirimize yardımcı olur ve birçok olayı önceden önlemiş oluruz.Biliyoruz ki kuaförler insanı vezirde eder rezilde aman dikkat! Allah herkese sorunsuz harika düğün yaşatsın.
    **Benim en son duyduğum anı şöyleydi ; nişanlanıcak arkadaş kuaförde güzelce saçını yaptırıyor gidiyor yan odada elbise giymeye fakat elbiseyi bir giyiyor önünde kara bir kitle kızın saçı yapılırken elbisenin bulunduğu odada ağda yapılmış ve elbiseye yapışmış ve tüm pislikler o bölgeye yapışmış zorla kuru temizlemede halletmişler işte dikkatsizlik bedeli.Gelde yolma kuaförü.:bangin::bangin:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy o neydi öyle ben olsam çıldırırdım .
    Ben anlatayım gelin olurkenki kuaför anımı.

Hazır kafam ı yaptırcam bari boyatayım da dedimdi.Saçlarım koyuydu açtırmak istedim.Şöyle bal köpüğü olmadı karamel felan olsun dedim.Bunlar boyadı saçım bi çıktı resmen turuncu :DZaman da yok tekrar boyamaya o kadar sinirlendim ki anlatamam.Sonra zaten kısa olan saçlarımı bukle yaptırdım ve kafam turuncu bi topa dönüştü.Allahtan beyaz tenliyim de herkes çok beğendi.:D hahaha

Yine de tabi düğünümde saçım daha güzel olsun isterdim.Napalım kısmet...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Amanın boyama işlemi ogün yaptırılırmı büyük bir risk almışsın bacım zaten :D Ama neyseki turuncu topumuzu :D herkescikler beğenmiş :23: Kısmet öyleymiş tabiki.Ablamda arefe günü boyattı beğenmemiş almış siyahı tekrar kendi boyamış :D

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benim nişanımda kuaför anım ımmm :) Saçlarımı bukle yaptırıp topuz haline dönüştürdüm tamamen kendi fikrim anlattım onlarda anladılar allahtan herkes çok beğenmişti :)

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    marifetli insan bir başka oluyor canım ellerine sağlık kız çok becerikli bir gelin oldun sen :):) :parfum:

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hahayy öyleyimdirr havalara girdim şimdi :D

Düğün Kuaför anılarımız Paylaşıyoruzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  2. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  3. KuafÖr

KuafÖr

şenel kuaför cihangir Kuaför Kuyumcuya, hidayete, ilme, övgüye ve güzel bir şekilde anılmaya; Kuaför genç kız ve bekar erkek için evlenmeye, evli için sevgi ve muhabbete, Kadın kuaför gelin başı süsleyen kimseye, Kadın kuaföre saçını taratmak genç kız için evlenmeye, diğer kadınlar için üzüntü ve kederden kurtulmaya, Kadının erkek, erkeğin de kadın kuaföründe saçını yaptırdığını görmesi...
  4. Kuaför Pençesi

Kuaför Pençesi

Asla burada saçımı kestirmezdim adam birini yaralamak içinde kullansa yeri var doğrusu. Florida'da bir kuaför kendi geliştirdiği pençe şeklindeki bir saç kesme aletiyle dikkat çekiyor. LoSauro, saç kesiminde bir devrim yaratacağını düşündüğü bir dizi jiletten oluşan pençeler üretmiş. LoSauro'ya göre bu pençeler saç kesim hızını ikiye çıkarıyor. "Bu fikir 1990'larda aklıma...
  5. Düğün Kuaförüyle ilgili Tüyolar

Düğün Kuaförüyle ilgili Tüyolar

Kuaför düğün günü için en önemli olay bunları dikkate alın derim.İşte atlanmaması gereken kısa ve öz tüyolar. • Kuaförünüzden 10 - 15 gün önceden randevunuzu alın. • Kuaförünüzle düğün gününden bir gün önce görüşüp randevunuzu netleştirin. • Kuaförünüze gelinlikçinizden aldığınız aksesuarları götürün. • Gerekiyorsa önceden bir deneme saçı yaptırmayı tercih edebilirsiniz. • Kuafördeki...

Sayfayı Paylaş