Düğün mekanları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Düğün mekanları
fethiye düğün mekanları
Eğer düğün gününüzün çok anlamlı ve farklı olmasını istiyorsanız bunun için farklı mekanları denemelisiniz sizlere şimdi bu mekanlar hakkında önerebileceğim yerlerle ilgili bilgiler vermek istiyorum

evlilik-2131.jpg

OTELLER: Balo salonlarını, diğer salonları, bahçeleri ,hatta rahat bir düğün mekanı için kütüphaneleri araştırıp inceleyin.

EVLER: İçten, özel, özel küçük düğünler için.

BAHÇELER: Nikahınızı meyve bahçelerinde, göl kenarında ve kırlık alanlarda da kıyabilirsiniz.

LUNAPARKLAR: Bazılarının, kanınızı donsuracak düğünler için yetkileri var!

ÜNİVERSİTELER: Okul güzeldir, eğer eski okulunuzun bahçesi yada lokali varsa orada evlenebilme şansınız da var demektir. Yalnız kurallar neler öğrenin.

MÜZELER VE SANAT GALERİLERİ: Sanatsal bir ortam ve kapısında sergi açılışı gibi kendi posterlerinizi bile asabilirsiniz. Kokteylde davetlilerin birbiriyle konuşup tanışırken atıştıracakları birşeyler servis etmeyi unutmayın.

BELEDİYE TESİSLERİ: Özelliklede ebeveylerinizin evlendiği yer; tabi hala duruyorsa ve çok kasvetli değilse.

TEKNE DÜĞÜNLERİ: Deniz üzerinde süzülürken de hayatınızı birleştirebilirsiniz.

KENDİ EVİNİZDE DÜĞÜN: Kendinizin bir arkadaşınızın veya bir aile bireyinin evinde de düğün yapabilirsiniz. Bahçeniz varsa güzel bir köy düğünü gibi süsleyebilir ve portatif tuvaletler ekleyebilirsiniz.

YALILAR VE MALİKANELER: Tamamen romantik ve büyüleyici düğünler için…

Selam yaza nişan ve düğünüm var.düğün organizasyonu ile ilgili firma arayışındayım.herşeyi kurumsal bir firmaya bırakıp kafamı rahatlatmak istiyorum,araştırdım bi firma buldum bilen var mı eglenceorganizasyonu.com.tr.yardım lütfen.sevgiler

Geri