gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Düğün mekanları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fethiye düğün mekanları Eğer düğün gününüzün çok anlamlı ve farklı olmasını istiyorsanız bunun için farklı mekanları denemelisiniz sizlere şimdi bu mekanlar hakkında önerebileceğim yerlerle ilgili bilgiler vermek istiyorum

OTELLER: Balo salonlarını, diğer salonları, bahçeleri ,hatta rahat bir düğün mekanı için kütüphaneleri araştırıp inceleyin.

EVLER: İçten, özel, özel küçük düğünler için.

BAHÇELER: Nikahınızı meyve bahçelerinde, göl kenarında ve kırlık alanlarda da kıyabilirsiniz.

LUNAPARKLAR: Bazılarının, kanınızı donsuracak düğünler için yetkileri var!

ÜNİVERSİTELER: Okul güzeldir, eğer eski okulunuzun bahçesi yada lokali varsa orada evlenebilme şansınız da var demektir. Yalnız kurallar neler öğrenin.

MÜZELER VE SANAT GALERİLERİ: Sanatsal bir ortam ve kapısında sergi açılışı gibi kendi posterlerinizi bile asabilirsiniz. Kokteylde davetlilerin birbiriyle konuşup tanışırken atıştıracakları birşeyler servis etmeyi unutmayın.

BELEDİYE TESİSLERİ: Özelliklede ebeveylerinizin evlendiği yer; tabi hala duruyorsa ve çok kasvetli değilse.

TEKNE DÜĞÜNLERİ: Deniz üzerinde süzülürken de hayatınızı birleştirebilirsiniz.

KENDİ EVİNİZDE DÜĞÜN: Kendinizin bir arkadaşınızın veya bir aile bireyinin evinde de düğün yapabilirsiniz. Bahçeniz varsa güzel bir köy düğünü gibi süsleyebilir ve portatif tuvaletler ekleyebilirsiniz.

YALILAR VE MALİKANELER: Tamamen romantik ve büyüleyici düğünler için…

2. gulabidin

gulabidin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam yaza nişan ve düğünüm var.düğün organizasyonu ile ilgili firma arayışındayım.herşeyi kurumsal bir firmaya bırakıp kafamı rahatlatmak istiyorum,araştırdım bi firma buldum bilen var mı eglenceorganizasyonu.com.tr.yardım lütfen.sevgiler

Düğün mekanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  2. Kır Düğünü Mekanları

Kır Düğünü Mekanları

kır düğünü mekanları kır düğünü fiyatları bursa mekanları bursa bursada
  3. Düğün mekanları en güzel düğün salonları

Düğün mekanları en güzel düğün salonları

Evlilik yolunda olan adaylarımız daha düğün mekanında kararmı veremediniz kır düğünümü , havuz başımı yoksa salondamı olmasını düşünüyonuz işte size küçük örnekler...
  4. Birbirinden Güzel Düğün Mekanları

Birbirinden Güzel Düğün Mekanları

düğün yerleri fenerbahçe düğün mekanları beykoz mekanları moda deniz kulübü Melişlerıme özel düğün mekanları buyrunnnn..... Cemile Sultan Korosu; Bosphorus Palace Hotel; Çubuklu Beykoz Korosu; Armada Otel; Aşkın Bahçesi; Cavıdan Hanım Çiftliği; Moda Deniz Klubu; Büyük Clup; Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesıslerı ( Bir divan-koç işletmesidir.) veeeeee en güzel mekan anadolu ve...
  5. Düğün Mekanları İçin Şık Ayrıntılar

Düğün Mekanları İçin Şık Ayrıntılar

düğün mekanı süsleri masa giydirme kır düğünü hakkında merak edilen herşey meleklermekanı.com da Evleniyorsunuz..! Bundan daha güzel ne olabilir ki? Herşeyiniz hazır... Defalarca provasını yaptığınız gelinliğiniz, saçınız, makyajınız, ayakkabılarınız, çeyiziniz ve hatta eviniz... Geriye halldedilmesi gereken bir tek düğün mekanı ve düğün süsleri kaldı. İşte siz çiçeği burnunda yeni çiftimize...

Sayfayı Paylaş