düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye

takı iğneliği düğün iğneliği nişan düğün için iğnelik iğnelik [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

düğün,nişan,sünnetleriniz için takı iğneliği örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düğün,nişan ve özel günleriniz için türban modelleri

nişan türban modelleri nişan eşarp modelleri düğün türban eşarp yapma düğün 2011 Düğün,nişan ve özel günlerde farklı görünmeyi isteriz.Özel günlerde özel görünmek biz kadınların en doğal hakkı tabii.türbanlı arkadaşlarım için birbirinden özel türban modellerini paylaşmak istiyorum.Paylaşım bizden seçip,karar vermek ve özel günlerinizde özel görünmekte sizden......
  2. 2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...
  3. Nişan düğün merasim konuşması

Arkadaşlarım aile büyüğümün birisini konuşmacı yaptılar önce nişan hemen ardından düğün yapılacak bi iki gün sonra acaba sizde nisan ve düğün merasimi töreninde konuşacak bir metin bulun mu teşekkür ediyorum :)
  4. Ücretsiz düğün, nişan çekimi

Merhabalar ;) Şubat,Mart, Nisan ayları içerisinde İstanbulda 3 çifte ücretsiz düğün yada nişan çekimi yapacağım :) Detaylar için bana mesaj atabilirsiniz ;)

Sayfayı Paylaş