gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Düğün Öncesi El ve Ayak Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

düğün öncesi manikür, düğün öncesi pedikür, el ve ayak bakımı

Sevgili melekler, düğününüzle ilgili her bir ayrıntıyı düşündünüz. A'dan Z'ye bir eksik kalmadı diyorsunuz ama ya kendinizle ilgili eksikler? Gelinlik, ayakkabı, saç makyaj tamam diye düşünmeyin. Ya manikür, pedikür? Herkesin sizin her ayrıntınıza dikkat edeceği o özel gecede el ve ayak bakımıznı sakın ihmal etmeyin. İşte bu sebeple belki unuttuysanız düğün öncesi manikür ve pedikür hakkında sizlere bazı noktaları hatırlatmak istiyoruz...

manikur-pedikur.jpg

Düğün Öncesi El ve Ayak Bakımı Nasıl Yapılmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  2. Kış Mevsiminde El Ve Ayak Bakımı

Kış Mevsiminde El Ve Ayak Bakımı

Kış Mevsiminde El Ve Ayak Bakımı Kışın soğuk günlerinde çabuk yıpranan, kuruyan ve çatlayan ellerin bakımlı olmasının ilk şartı, onlara özenle bakmaktan geçiyor. Nemlendirici el kremlerini, gece yatarken ve sabah evden çıkmadan önce de ellerinize uygulayabilirsiniz. Kış mevsimi boyunca kapalı kalan ayaklarınız için de ekstra bakım gerekiyor. Ayaklara rahatlatıcı bir masaj uygulamanın, ayak...
  3. ayrıntılarıyla ayak,el ve tırnak bakımı

ayrıntılarıyla ayak,el ve tırnak bakımı

ayak fetişi el fetişi ayrıntılarıyla ayak el ve tırnak bakımı fetiş fetisleri Ayakta 26 kemik, 33 eklem, 107 bağ ve 19 kas vardır. İnsan vücudundaki kemiklerin 1/4′ ü ayaklardadır. Bun*lar devre dışı kalırsa vücudun geri kalanı da devre dışı kalır. Çok az insan ayak sorunuyla doğar. Problemler genellik*le ihmal, gerekli bakımın yapılmaması ve çoğunlukla kötü ayakkabıdan veya kötü ayakkabı...
  4. El Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

El Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Yaşlanama etkilerinin yüzünüzden önce ellerinizde kendini gösterdiğini biliyor muydunuz? Özellikle soğuk kış günlerinde ellerinizin özel bakımlara daha çok ihtiyacı oluyor. Zira olumsuz dış etkenlerle en fazla temas eden elleriniz. Bu sebeple ellerinizin pamuk gibi yumuşak ve pürüzsüz görünmesini istiyorsanız, mutlaka soğuk havalarda eldiven kullanmalı, güneşli havalarda güneş koruyucu el...
  5. Sabah ve Akşam Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Sabah ve Akşam Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı?

sabah cilt bakımı, akşam cilt bakımı, cilt bakımı nasıl yapılır Sevgili melekler, cildimizin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlamak için günlük rutin bir bakıma ihtiyacımız vardır. Arada sırada yapılacakderinlemesine bakımla bebek gibi olacak cildimize sabah ve akşam nasıl bir bakım uygulamalıyız, aşağıdaki makalemizde paylaşıyoruz... Sabah kalkınca yapılabilecek en güzel cilt bakımı...

Sayfayı Paylaş