gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

düğün pastası

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: düğün pastası

tam yemek saati hic iyi olmadi baktigim...ben dugun pastami tadamadim bile hala icimdedir...emegine saglik canim

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: düğün pastası

hepsi harika görünüyorlar teşekkürler canım:)

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  5. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    resim 30[​IMG]

düğün pastası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün Pastası olurda , Boşanma Pastası olmazmı?

Düğün Pastası olurda , Boşanma Pastası olmazmı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İlginç düğün pastası

İlginç düğün pastası

Düğünde harika pastalar görmeye alışıksınız biliyorum.Bu pasta biraz fazla sıradışı olmuş ve çok ilginç.
  3. Düğün pastası

Düğün pastası

10 katlı düğün pastası düğün pastaları pastası 10 katlı pastalar Düğün gününün en unutulmaz ve lezzetli anlarından biridir düğün pastası :) Gelin ve damat seçtikleri o güzel müzik eşliğinde pastayı keserken, denklanşöre basar tüm parmaklar ve o an ölümsüzleşir:) Düğün pastasından bu kadar çok bahsetmişken Melek'lerim, bu önemli detay hakkında bilgi vermemek olmaz diye düşündük ve sizleri...
  4. İlginç Düğün Pastası Modelleri

İlginç Düğün Pastası Modelleri

Dekorları yakından görmek ister misiniz? Güzellik ayrıntılara saklanır iyi incelemek gerek. Bu benim en sevdiğim model. Romantik, şık, ilginç ayrıca usta ellerden çıktığı da belli. Daha özel tasarımlar isteyenler için pasta şeflerimiz geniş hayal güçleri ve nazik elleriyle harikalar yaratıyorlar. Birkaç güzel model daha… Bilim kurgu düşkünleri beğendiniz mi? Katlı pastayı...
  5. Düğün Pastası Nasıl Seçilmeli?

Düğün Pastası Nasıl Seçilmeli?

düğün pastası seçimi, düğün pastası nasıl seçilir, düğün pastası Sevgili melekler, havalar ısınıyor, yavaş yavaş düğün mevsimi geliyor. Düğün sezonunun yaklaşmasıyla bu yaz evlenecek olan çiftler de hazırlıklara başladı. Gelinlikten, davetiyeye, düğün mekanından pastaya kadar titizlikle yapılan araştırmalarda en güzele, en uygun şekilde ulaşılmaya çalışılıyor. Biz de bu sayfamızda düğün...

Sayfayı Paylaş