gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Düğünde dans müzikleri 2011

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu üçüncü sorum melekler, düğünüm var malum. Düğünümde 2011 dans müziklerinden hangisini çalmalıyız. Siz olsanız hangi müzikle ilk kez dans edersiniz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Düğünde dans müzikleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dans müzikleri

Dans müzikleri

lonestar amazed dans müziği çocuk dans şarkıları italyan müzikleri italyan şarkıları evlenirken müziği Düğünlerde özel olan bazı dans müzikleri olduğu gibi bu dans müziğinede karar vermek yine sizin elinizde olan birşey Bakalım dünya hangi dans müzikleriyle evleniyor en çok tutulan rağbet gören müzikler hangileriymiş İngiltere'de gelin ve damatların düğünlerinde ilk dans için seçtiği...
  2. Düğününüz için dans müzikleri

Düğününüz için dans müzikleri

dans müzigi dans müzikleri müziği muzikleri muzıklerı Dügününzde dans müzigi bunlardan biri olabilir :) Sizde bi kaç tane eklıyebilrsiniz :) Yaşar Güvenir-Sensiz Saadet Neymiş Aslı Güngör-Aşk Herşeye Değer Kayahan - Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Dans Müziği Sting - Every Break You Take Dans Müziği Dirty Dancing - I've Had The Time Of My Life Dans Müziği Edwin McCain - I'll Be Dans...
  3. 2011 popüler düğün müzikleri ve püf noktaları

2011 popüler düğün müzikleri ve püf noktaları

2011 düğün dans müzikleri düğün dans müzikleri 2011 giriş şarkıları Düğün Müziği Her düğünün kendi iç dinamikleri,havası ve ruhu vardır.Düğün sahiplerinin müzikal anlayışı,davetli profili, düğün konsepti ve düğün mekanı, müzik seçimini doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu değişimleri göz önünde bulundurarak bir şarkı listesi hazırlamak ve müzik seçimi yapmak doğru olacaktır. Çiftler bu...
  4. Düğün Müziği

Düğün Müziği

Düğün müziği, düğününüzün en önemli ayrıntılarından biridir. Düğün Müziği Rehberi - Düğün, Nişan, Davet, Müzik Organizasyon adresinden düğün müziği , ilk dans şarkıları, giriş müziği gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Düğün Müziği Rehberi - Düğün, Nişan, Davet, Müzik Organizasyon
  5. Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :)

Dans Müziği Önerebilirmisiniz...? :)

Merhaba melişler sözlendim şimdi de sırada kısmetse nişan var daha net tarih yok ama eylül yada ekim gibi düşünüyoruz inş. ama dans müziğine karar veremedim hala :-/ aklımda KUTSİ/MELEK parçası var ama önerilere ihtiyacım var... Niran Ünsal/Aklım Hep Sende, Mustafa Ceceli/Hastalıkta Sağlıkta mesela bunlar çok güzel ama yakınlarımın düğününde çaldığı için istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum...

Sayfayı Paylaş