gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Düğünler İçin En Güzel Çiçek Atma Müzikleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çiçek atma müziği, gelin çiçek atma müziği, çiçek atma müzikleri
    Sevgili melekler, aslında bir Amerikan adeti olan ve Hollywood filmleriyle bizim düğünlerimizin içine de giren çiçek atma merasiminde herkes farklı bir müzik çaldırıyor. Biz ise bu yazımızda en çok tercih edilen çiçek atma müziklerini bir araya getirdik ve sizlerle paylaşıyoruz...

gelin-cicegi-1.jpg

Düğünler İçin En Güzel Çiçek Atma Müzikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

♥ ♥ En Güzel çiçek ♥ ♥

Bir gün kitap okumak için parka gitmiş, yaşlı bir söğüt ağacının uzun, dağınık dallarının yanındaki boş banka oturmuştum. Hayatımdan bezmiş bir halde, dünyanın alay edercesine, üst üste silleler vurmasına içerlemiş, homurdanıyordum. Tüm bunlar günümü mahvetmeye yetmezmiş gibi, oyun oynamaktan bitap düşmüş küçük bir çocuk nefes nefese çıkageldi. Yanıbaşımda, kafası aşağı eğik bir şekilde durdu...
  2. en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri

en güzel çiçek gifleri güzel cicek gifleri guzel çiçek en çiçekler gifler
  3. En Güzel Çiçek Yarışması

En Güzel Çiçek Yarışması

Yepyeni bir yarışma ile daha karşınızdayız melekler...Bu sefer kendi yetiştirdiğiniz saksı çiçeklerini yarıştırıcaz... Evdeki en güzel çiçeğinizin resmini çekip bana pm yolu ile göndericeksiniz ve birinci herzamanki gibi sizlerin oylarıyla belirlenecek... Yarışma başlama tarihi:01.07.2011 Yarışma bitiş tarihi:15.07.2011 Yarışmanın birincisine 5.000 rep Yarışmanın ikincisine 3.000 rep...
  4. Cenk Ertan'ın Düğününden En Güzel Kareler

Cenk Ertan'ın Düğününden En Güzel Kareler

cenk ertan düğünü cenk ertan düğün resimleri cenk ertan düğün fotoları Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Cenk Ertan'ın evlilik haberi ardından bu konumuzda da çiftin düğün fotoğraflarından bazılarını sizlere göstermek istiyoruz. Çifte Meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyor ve Cenk Ertan düğün fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.. :)
  5. Düğünlerde Çiçek Atma Olayı Nerden Gelmiştir?

Düğünlerde Çiçek Atma Olayı Nerden Gelmiştir?

düğünlerde çiçek atma, düğünlerde çiçek atma nedir, gelinin çiçek atması Sevgili melekler, özellikle son yıllarda ülkemizde de moda olan çiçek atma olayı aslında tamamen bir Amerikan adetidir. Hollywood filmleri sayesinde görüp benimsediğimiz ve uyguladığımız bu adetin hiçbir anlamı yoktur. Bu merasimde gelinin attığı çiçeği yakalayn bekar kadın en kısa zamanda evlenecek diye düşünülür. Yani...

Sayfayı Paylaş