gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Düğünlerde Çiçek Atma Olayı Nerden Gelmiştir?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

düğünlerde çiçek atma, düğünlerde çiçek atma nedir, gelinin çiçek atması Sevgili melekler, özellikle son yıllarda ülkemizde de moda olan çiçek atma olayı aslında tamamen bir Amerikan adetidir. Hollywood filmleri sayesinde görüp benimsediğimiz ve uyguladığımız bu adetin hiçbir anlamı yoktur. Bu merasimde gelinin attığı çiçeği yakalayn bekar kadın en kısa zamanda evlenecek diye düşünülür. Yani ayakkabının altına isim yazmakla aynı kefededir. Ayrıca şunu da ekleyelim ki atılan çiçek gelin ve damat tarafından ayrıca hazırlatılıyor. Çünkü genelde gelin kendi çiçeğini evine götürüp saklıyor :D:D

gelin-cicegi.jpg

Düğünlerde Çiçek Atma Olayı Nerden Gelmiştir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi çiçek nerde yetişir

hangi çiçek nerde yetişir

küpe çiçeği nasıl yetiştirilir adaçayı nerede yetişir adaçayı nasıl yetiştirilir papatya ezan çiçeği nerede yetişir Güneş gören yerlerde Kırmızı ve pembe sardunyalar, mavi ve pembe petunyalar, sarı kapringelblumeler, kırmızı sarmaşık sardunyalar, kokulu mavi heliotropium, küçük sarı ve beyaz papatyalar. Yarı gölge yerlerde Mavi veronica, kırmızı ve pembe sarmaşık sardunyalar, küpe çiçeği,...
  2. Moda olan Gelin Çiçeklerini gördünüz mü

Moda olan Gelin Çiçeklerini gördünüz mü

Gelin Çiçekleri gelin cicegi rüyada gelin çiçeği yapma çiçeği gelinin çiçek atması rüyada yakalamak Biliyorsunuz düğünde gelinin elindeki gelin çiçeğini bekar kızlara atması adettendir ve yakalayan bekar kızın en kısa sürede evlenileceğine inanılır. Bakalım sevgili bekar melişler düğününüzde bu gelin çiçeklerinizi atmaya kıyabilecekmisiniz :tik:
  3. nerden geldim=)

nerden geldim=)

Öncelikle mrb lar herkese.Ben Mersinden Tugba Mercan=) 17 daha dogrusu 18 yaşındayım.Bu siteyi rastgele bir yazı ararken buldum.Ortamı konuşmaları bir süre misafir olarak takip etdim ve çok hoşuma gitti.Gerçekten samimi sıcak bir ortam oldugunu gördüm. beni de aranıza alırsanız eger bende sizlerle olmak isterim.. saygılarımla=)
  4. Düğünler İçin En Güzel Çiçek Atma Müzikleri

Düğünler İçin En Güzel Çiçek Atma Müzikleri

çiçek atma müziği, gelin çiçek atma müziği, çiçek atma müzikleri Sevgili melekler, aslında bir Amerikan adeti olan ve Hollywood filmleriyle bizim düğünlerimizin içine de giren çiçek atma merasiminde herkes farklı bir müzik çaldırıyor. Biz ise bu yazımızda en çok tercih edilen çiçek atma müziklerini bir araya getirdik ve sizlerle paylaşıyoruz... 1- Beyonce – Single Ladies 2- Nil...

Sayfayı Paylaş