gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Düğünlere göre kıyafet seçimi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

kır düğününe uygun kıyafetler havuz başı düğün kıyafetleri Kır Düğünü
    Son yılların popüler trendi, doğayla iç içe, açık havanın doyasıya hissedildiği kır düğünleridir. Özgürce dans edebilmek, bulunduğunuz ortamla uyum sağlamak için kıyafet seçimlerinizde şıklık ve rahatlığı bir arada sunan tercihler yapmalısınız.
    Diz üstü boylarında, saten ya da şifon kumaşlardan elbiseler hem şık görünmenizi hem de açık havada rahatça hareket etmenizi sağlayacaktır. Ayakkabılarınızda platform topuklu ya da alçak topuklu ayakkabılar elbisenizle uyum sağlayacak, yürümenizi kolaylaştıracaktır.

Kır düğünlerinde; uzun, kabarık abiye elbiseleri tercih etmemenizde fayda vardır. Özellikle kabarık elbiseler rahat hareket etmenizi engelleyecektir. Ayakkabı seçimlerinizde ince ve yüksek topuklu ayakkabılar kır düğünü konseptine uygun değildir çünkü girintili çıkıntılı zeminde yürümenizi zorlaştırır.

Deniz Düğünü

Deniz kenarı, havuz başı ya da teknede gerçekleşen düğünler için kıyafet seçiminde hep hayalini kurduğunuz uzun abiye elbiselerinizi giyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamla uyum sağlamak ve 2010 yaz modasının trendlerini yansıtmak isterseniz; mavi, lacivert tonlarında elbiseler uygun olacaktır.

Ayakkabı seçimlerinizde ucu açık, yüksek topuklu tercihler yapabilirsiniz ancak gece boyunca ayakta duracağınızı düşünerek rahatlığı ön planda olduğu ayakkabılar giyebilirsiniz.

Teknede yapılan düğünlere katılırken hava durumunu göz önünde bulundurarak uzun, dar elbiseler tercih etmelisiniz. Bol ya da kabarık elbiseler; rüzgârın etkisiyle sizi zor durumda bırakabilir.

Balo Düğünü

Balo salonlarında yapılan düğünlere katılırken kıyafet seçiminde özgürlüğün tadına varabilirsiniz. Uzun ya da kısa, gösterişli ya da sade, kabarık ya da dar elbiseler balo düğünleri için uygun olacaktır. İç mekânlarda gerçekleşen düğünlerde istediğiniz renkleri tercih edebilir, ayakkabı seçimlerinizde kurallardan bağımsız davranabilirsiniz.

Düğün; şık bir balo salonunda gerçekleşiyorsa saten gibi parlak kumaşlardan üretilmiş elbiselerle bulunduğunuz ortama uyum sağlayabilir, siz de şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

ayy bende bi kır düğününe gitmiştim ayağımda ince topuklular bata çıka toprağa oynamaya çalışdıydım. zaten o düğünden sonra hep kır düğünü isterdim kır düğününden vazgeçdim :D:D horon tepemem ben orda yaw hahaha

2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahh o kır düğünleri hahaha herkesin başına gelmiştir yaa o :D:D

teşekkürler hayatım bilgiler için.

MeLOo bunu beğendi.
Düğünlere göre kıyafet seçimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğünlere göre kıyafet seçimi nasıl olmalıdır?

Düğünlere göre kıyafet seçimi nasıl olmalıdır?

bu konu;kır düğünlerinde nasıl kıyafet giyilmeli,havuz başı düğünlerinde ne tarz kıyafetler giyilmeli hakkında bilgiler vermektedir Düğünlere bir tek gelin ve damatlar hazırlanmıyor. Davetlilerin şıklığı da çok önemli. Bu özel gün için alternatifler artıyor.Peki düğünlerde ne giymeli abartısız şıklığı nasıl yakalamalıyız.Kıyafet seçiminde düğün sahibine yakınlık önemli bir unsurdur.. Düğün...
  2. burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı

burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı

Burcumuza göre herşeyle ilgili bilgi var da kıyafet seçimi yok mu?O da vardır herhalde diyerek bu soruyu soruyorum burçlara göre nasıl giyinmeli insan ?
  3. 2014 Yılbaşında Gideceğiniz Yere Göre Kıyafet Seçiminiz Nasıl Olmalı?

2014 Yılbaşında Gideceğiniz Yere Göre Kıyafet Seçiminiz Nasıl Olmalı?

yılbaşında ne giyeceksiniz, 2014 yılbaşı kıyafet seçimi, 2014 yılbaşı için kıyafetler Sevgili melekler, yılbaşının gelmesine az bir zaman akla pek çoğunuz o geceki planlşarınızı yapmış durumdasınız. Kiminiz evde ailesi ya da dostlarıyla birlikte sakin bir gece geçirecekken, kiminiz de dışarda hareketli bir geceyle yılbaşını karşılayacaksınız. O geceyi nasıl geçirecek olursanız olun,...
  4. Yaşınıza Göre Yılbaşı Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Yaşınıza Göre Yılbaşı Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

yılbaşı kıyafet seçimi, yaşa göre yılbaşı kıyafeti, yılbaşı kıyafeti seçimi Sevgili melekler, yılbaşı gecesi en güzel, en gözalıcı ve en dikkat çekici görünmek için yapmanız gereken vücut tipinize ve size giden en iyi kıyafeti bulup giyerek, uygun kombinlerle zevkinizi konuşturmak. Bunun için sizlere yardımcı olmak istiyor ve 2014 yılbaşı kıyafetinizi yaşınıza uygun nasıl seçeceğiniz...
  5. Parfümünüzü Kıyafetinizin Rengine Göre Seçin!

Parfümünüzü Kıyafetinizin Rengine Göre Seçin!

parfüm seçimi, kıyafete göre parfüm, parfüm nasıl seçilir Sevgili melekler, sakın başlığı okuyup da "kokunun da rengi olur muymuş" demeyin, olurmuş. Bunu parfümörler söylüyor. Pek çok konuda ipucu veren renklerin kokularla da ilişkisi bulunuyor. Parfümlerin renklerle ilişkisi ve kokuların renginin nasıl bulunabileceğini merak ediyor musunuz? O halde aşağıdaki makaleyi dikkatlice...

Sayfayı Paylaş