gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

düğününüzde perikızı olun

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

düğününüzde perikızı olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnet Düğünleri;

Sünnet Düğünleri;

sünnet yatağı nasıl süslenir sünnet düğünü nasıl yapılır odası hazırlanır dügünü nasil yapilir kiyafetleri almanya Her ailenin, erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır. Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. Sünnet olacak çocuklar bir hafta önce haberdar edilir ve sünnet olacak çocuklar olarak topluca sünnet olurlar: Sünnet...
  2. İlginç Mekanlarda Düğünler

İlginç Mekanlarda Düğünler

ilginç düğünler ilginç dügünler en düğünler Düğününüzün nasıl hatırlanmasını isterdiniz melekler,bakın burdan size birkaç örneğim var,bu şekilde evlenirseniz eminim hiç unutulmassınız
  3. Düğünümde İlk Dans Müziği

Düğünümde İlk Dans Müziği

2011 dans müzikleri dans müzikleri 2011 ilk türkçe türkçe Meleklerim düğünümde ilk dans müziğim sizce ne olsun? Ben birkaç tane düşünüyorum bu müzikler nasıl sizce? Rafet El Roman: Ömrümün sahibisin sen Soner Arıca: Seni seviyorum Sizin önerilerinize ihtiyacım var..Sizce başka ne olabilir?
  4. Düğünümüzün Fotoğrafçısı..

Düğünümüzün Fotoğrafçısı..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Düğünlerde niçin pasta kesiliyor

Düğünlerde niçin pasta kesiliyor

Düğünlerde neden pasta kesilir, nedeni nedir, amacı nedir, geçmişi nedir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Pasta kesmek adet haline geldi adeta ama düğünün en sevilen kısımlarından biri her kesim için. Bakalım nedeni neymiş. Günümüzde düğüne, evlenen çift tarafından bir pastanın kesilmesiyle başlanılması vazgeçilmez bir adet haline gelmiştir. Pastanın kat kat...

Sayfayı Paylaş