gebe
  1. yorgunbıkkın

yorgunbıkkın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında yorgunbıkkın tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, öncelikle dukan diyeti ile ilgili bilgi vermek istiyorum bilmeyenler için. dukan diyeti 4 aşamadan olusuyor.protein agırlıklı bır dıyet.ayrıca sınırsız yemek yıyebılıorsunuz.veeee verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuzz.annem 5 ay once uyguladı bu dıyetı 90 kılodan 70 kıloya dustu ve suan herseyı yıyor ve kılosu sabıt kalıyor.o bır komsusuyla bırlıkte uyguladı benımde bı arkadasa ıhtıyacım var.eger sızde benım gıbı kılo vermek ıstıyorsanız bırllıkte yapalım ben 78 kıloyum 1.75 boyundayım.hadı bakalım sızden haber beklıorum:diyet:

2. zencefilbal

zencefilbal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadasım..ben bu sitede yeniyim..daha siteyide cok iyi tanımıyorum.ama dukan diyetiyle ilgili iyi seyler duymuştum bende ancak diyet hakkında da pek bilgim yok.eger beni yönlendirebilirsen sana diyet arkadası olabilirim.bende 1.70 boyunda ve 77 kiloyum. şimdi de ben senden haber bekliyorum:)

3. qizem-11

qizem-11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben talibim ama biraz gec mi kaldim cevap bekliyorum boy 160 kilo 68.5

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan suyu ile zayıflama diyeti

Soğan suyu ile zayıflama diyeti

zayıflamak için soğan suyu soğan suyu zayıflama ile zayıflama sogan ile zayiflama soğanla Soğan suyu ile zayıflamak için soğan çorbası (soğan suyu kürü) tarifi.. Soğan suyu kürü ve soğan çorbası için gerekli malzemeler, hazırlanışı ve yapılışı - tarifi. Bununlar birlikte uygulanacak soğan suyu diyeti ve diyet programı.. Soğan suyu kürü Oldukça besleyici ve doğal bir antibiyotik...
  2. Seylan Diyeti ile zayıflama

Seylan Diyeti ile zayıflama

özge borak diyeti seylan diyeti özge borak nasıl zayıfladı Evet melekleriiiim.. seylan diyeti nedir, nasıl yapılır diye soranlara bilgiler sunmak için konuya açmaya karar verdim. Zaten kışın aldığımız kilolar görünüyor. E yarın mayo bikini gibi bizi seksi gösterecek şeyleri giymeye başladığımızda bu kilolardan kurtulmak gerekiyor. Özge Borak var Hani şu aralar Ata Demirer'le birlikte....
  3. Dünyayı zayıflatan dukan diyetiii!!!!!

Dünyayı zayıflatan dukan diyetiii!!!!!

kızlar bugün diyete başladım.ve inanıyorumki iyi bir şekilde kilo vericem.bugün tartıldım ve inanamadım 64 kilo çıktım ve anında diyete başladım.diyet çok kolay sadece protein yiyerek zayıflıyosun ve istediğin kadar tüketebilirsin alta yazıcam birazdan ayrıntıları. 1. Adım: AtakAtak aşamasının uygulanma süresi, vermek istenen kilo kadar, kişinin yaşına, önceden uyguladığı rejimlerin sayısına,...
  4. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  5. dukan diyeti

dukan diyeti

uzun bir süredir dukan diyetini sürekli duyarım etkili olduğunu biliyorum birçok kişi hatta dukan diyeti ile kilo vermiş ama dukan diyetinin nasıl yapıldığını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba dukan diyeti nasıl yapılıyor diyet ne kadar sürüyor ve diyet listesinde neler var bilgileri bekliyorum ve artık zayıflamak istiyorum:(

Sayfayı Paylaş