gebe
  1. egzö

egzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında egzö tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek istediğim kilo 15 biraz fazla biliyorum ama verebileceğime inanıyorum...
    bugün itibariyle dukan diyetine başladım hergün menülerimi ve yaptığım egzersizlerimi burada paylaşacam sizde bana katılmak isterseniz buyrun bekliyorum...

2. egzö

egzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bgn yediklerimi yazıyım biraz zorlansamda güzel geçti sabah 1 adet haşlanmış yumurta 2 kupa şekersiz çay
    ara 1 dilim yağsız peynir 1 kupa çay
    öğlen 3 yk yarım yağlı yoğurta 2 yk kepekli yulaf ezmesi
    ara 1adet elma yedim bir bu var bozan ama dayanamadım napıyım :/
    2 fincan yeşil çay
    akşam derileri alınmış 2 but tavuk haşlama 2 yk yağsız yoğurt
    1 fincan yeşil çay

bugünü bölece kapadım 3 günlük atak evrem var sürekli protein ağırlıklı beslenmem lazım bende meyve ve sebzeyi aşırı seven birisiyim inşallah yarında bozmadan devam ederim...3 günde vermem gereken kilo 1.5 kilo inşallah gidecek şimdi ki kilom tam tamına 68 ve pazar sabahına kadar hiç tartılmıycam sonucu çok merak ediyorum....

3. egzö

egzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada 2 litre su içtim ve birazdan da platesimi ve bisikletimi yapıcam

4. tubish13

tubish13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aranıza katılıyorum ama devaam eymiyosunuz galiba

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bende pazartesi yani yrn başlıyorum bu diyete kızlar.şuan 67 kiloyum kilo verdikçe yazarım(=

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyet ve Zayıflama

Diyet ve Zayıflama

Diyet ve zayiflama kavramlarıyla ilgili bilmek istediğiniz herşey,ünlü diyetler,uzman diyetisyenler,hızlı ve sağlıklı diyet ve zayıflama yolları. Hangimiz diyet ve zayıflama maceramızda ümitsizliğe kapılıp, diyeti bırakmak için çeşitli bahaneler aramadık ki? Ancak istenmeyen kiloları verebilmeniz için bütün bahanelerinizi geçersiz kılacak bir yanıt yok değil. Çok az yediğiniz halde kilo...
  2. dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

merhaba arkadaşlar, öncelikle dukan diyeti ile ilgili bilgi vermek istiyorum bilmeyenler için. dukan diyeti 4 aşamadan olusuyor.protein agırlıklı bır dıyet.ayrıca sınırsız yemek yıyebılıorsunuz.veeee verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuzz.annem 5 ay once uyguladı bu dıyetı 90 kılodan 70 kıloya dustu ve suan herseyı yıyor ve kılosu sabıt kalıyor.o bır komsusuyla bırlıkte uyguladı benımde bı...
  3. Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak isteyen herkese

Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak isteyen herkese

Ayhan Ercan zayıflama çayı zayıflamak için zayıflama çayı tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda başı kilolarıyla dertte olupta, bir an önce kilo vermek isteyenler için Aktarlar Başkanı Ayhan Ercan'ın zayıflama çayı tarifi veriyoruz. 5 ay da 30 ila 36 kilo verdiren bu mucize Ayhan Ercan zayıflama çayı 9 bitki karışımından oluşuyor Melek'lerim. Şimdi gelin 30 kilo vermek için etkili...
  4. Dukan diyetim ve tarifler :)

Dukan diyetim ve tarifler :)

Sevgili meleklerim ve sayın ziyaretçilerimiz kullandığım çeşitli ilaçlardan dolayı istenmeyen kilolarımla başım belada ve bilen biliyor temmuz sonuna doğru tüp bebek düşünüyoruz bu sürede kilo vermek istedim araştırmama bile gerek kalmadan öğretmen arkadaşlarımdan bir çift Dukan diyetiyle kilo verdiklerinden bahsettiler hem de çoook kilo vermişler :eller: şimdi de koruma evresindeler ve...
  5. dukan diyeti

dukan diyeti

uzun bir süredir dukan diyetini sürekli duyarım etkili olduğunu biliyorum birçok kişi hatta dukan diyeti ile kilo vermiş ama dukan diyetinin nasıl yapıldığını bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba dukan diyeti nasıl yapılıyor diyet ne kadar sürüyor ve diyet listesinde neler var bilgileri bekliyorum ve artık zayıflamak istiyorum:(

Sayfayı Paylaş