dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

egzö

Yeni Üye
Üye
dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)
merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim..
doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm...
neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek istediğim kilo 15 biraz fazla biliyorum ama verebileceğime inanıyorum...
bugün itibariyle dukan diyetine başladım hergün menülerimi ve yaptığım egzersizlerimi burada paylaşacam sizde bana katılmak isterseniz buyrun bekliyorum...

evet bgn yediklerimi yazıyım biraz zorlansamda güzel geçti
sabah 1 adet haşlanmış yumurta 2 kupa şekersiz çay
ara 1 dilim yağsız peynir 1 kupa çay
öğlen 3 yk yarım yağlı yoğurta 2 yk kepekli yulaf ezmesi
ara 1adet elma yedim bir bu var bozan ama dayanamadım napıyım :/
2 fincan yeşil çay
akşam derileri alınmış 2 but tavuk haşlama 2 yk yağsız yoğurt
1 fincan yeşil çay

bugünü bölece kapadım 3 günlük atak evrem var sürekli protein ağırlıklı beslenmem lazım bende meyve ve sebzeyi aşırı seven birisiyim inşallah yarında bozmadan devam ederim...3 günde vermem gereken kilo 1.5 kilo inşallah gidecek şimdi ki kilom tam tamına 68 ve pazar sabahına kadar hiç tartılmıycam sonucu çok merak ediyorum....

bu arada 2 litre su içtim ve birazdan da platesimi ve bisikletimi yapıcam

bende pazartesi yani yrn başlıyorum bu diyete kızlar.şuan 67 kiloyum kilo verdikçe yazarım(=

Geri