gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dul

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

dullar sitesi dul sitesi mersinli dullar dulların mekanı mekanı Eşlerden birinin dul kaldığını görmesi, eşinin kendinden önce vefat edeceğine, Dul ve iffetli kadın görmek hayır ve iyiliğe, Dul bir kadının, kendisi gibi dul bir erkek görmesi tekrar evlenmesine delalet eder.Rüyada dul birisini görmek başınız belaya girdiğinde arkadaşlarınızdan destek bulamayacağınıza işaret eder. Dul kadın, evle ilgili bir sorundur. Dul erkek, malla ilgili hayırlı haberdir.Rüyada dul kaldigini gören kimsenin kismeti çogalir.

Dul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dul Kadın ve Yahudinin İmanı

Dul Kadın ve Yahudinin İmanı

dul kadınlar sitesi dulların mekanı dul kadinlar sitesi kadın siteleri dulkadınlar Bir bayram arefesinde, dul bir kadın yanında babadan yetim kalmış çocuğu ile zengin bir hacının dükkanına girerek, Allah rızası için yardım istedi. Hacı fakir kadına yardım etmediği gibi: - Bıktım sizden nedir bu iş.. Ben sizin için mi çalışıyorum. Defol şurdan, diyerek kovdu. Hacıdan hiç ummadığı bir şekilde...
  2. Sibel Alaş - Kara Dul

Sibel Alaş - Kara Dul

Yine elimde eski aşk romanları Yine dilimde şarkılar aşka dair Yine durmadan ağlar oldum Yine kanımda niye fena halde sen Kulağım kapıda gelirsin diye Sofrada yerin hazır her akşam Her sabah yalnız uyanırken Niye kanımda kanımda yine fena halde sen Yani sen bil de dönme Bir türlü barışamadım kendimle Herkes kendi kendiyle Gül gibi geçinip giderken Ben anlamsız bir huzursuzluk Aptalca bir...
  3. 10 yaşındaki dul kadın anlattı

10 yaşındaki dul kadın anlattı

Şu anda 10 yaşında olan Nojud Ali'nin kendi hayatını anlattığı otobiyografisinin tüm dünya en çok satan kitaplar arasına girmesi bekleniyor. Küçük Nojud Ali kitabında ailesi tarafından zorla 28 yaşında bir adamla evlendirilme öyküsünü ve sonrasında ise bir avukat yardımıyla verdiği boşanma mücadelesini anlatıyor. Kitabın yayın haklarını alan İngiliz yayınevi, Nojud Ali'nin hikayesinin tüm...
  4. Dul kadınlar

Dul kadınlar

antalyalı dul bayanlar antalyalı dullar dul kadın hikayeleri kadınların cinsel hayatı Toplum olarak ne yazıkki boşanmış eşini kaybedip dul kalan kadınlara pek iyi gözle bakmıyoruz Erkeklerin bir av olarak gördükleri kadınlarında eşlerinden sakındıkları dul kadınlarının peki suçları ne? Dul kadınların üzerindeki böylesindeki kötü imajı atabilmek mümkün değilmi aslında evt mümkün çünkü artık...
  5. Erkekte eşinden dul maaşı alabilir.

Erkekte eşinden dul maaşı alabilir.

dul maaşı eşi ölen erkeğe maaş bağlanması erkek ölen eşinin maaşını alabilirmi eşi kadına maaş bağlanması dul maaşı kimler alabilir Şükrü Kızılot'un yazısnı baştan sona paylaşmak istiyorum.. Kadınların bu konuda sahip olduğu haklara erkeklerde sahip. Fakat asıl komik olan şuana kadar hiçbir erkek eşinden dul maaşı almak için başvuru yapmamış olması:) KADININ ilk kocası, bir kamu...

Sayfayı Paylaş