gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Al beni yar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu
    Yağmur oldu yasak sevdamız
    İnatla gurbete doğdu
    Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde
    Güneşi hiç göremeden
    Oynadığımız bir oyundu
    Al beni yar götür
    Götür buralardan
    Bıktım artık hep aynı varoluşlardan
    Yitirmekten yitirilmekten
    Korkudan korkmalardan
    Aldatmadan aldatılışlardan
    Hiç almadan hep vermelerden
    Al beni yar götür
    Götür buralardan
    Bıktım artık hep aynı varoluşlardan
    Yasaktı bize sevda yaşamak
    Aramızda hep birileri oldu
    Aramızda hep sende oldun
    Ben yalnız seninle doğdum
    Al beni yar götür
    Götür buralardan

Duman - Al beni yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Yarim Mendilin Ucunu Yaktı Tükettim Ömrümü De Yoluna Baktım Ya Senin Tecellin Ya Benim Bahtım Gitti Gurbet Ele De Gelir Mi Bilmem Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi Çıkmış Dam Başına Milinen Oynar Topla Zülüflerini De Yelinen Oynar Gözü Kör Olmaya Zalımın Kızı Terk Etmiş Beni De Elinen Oynar Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi
  2. Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni

Güler Duman - Türkülerle Gömün Beni

güler duman kızmı kaçırdı Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Birgün mutlak öleceğim türkülerle gömün beni Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Size veda edeceğim türkülerle gömün beni... Sazımı asın duvara yalnız kalsın bahtı kara vasiyetim tüm dostlara türkülerle gömün beni. Sazımı asın duvara yalnız kalsın bahtı kara vasiyetim tüm dostlara türkülerle gömün beni......
  3. Duman - Olmadı Yar

Duman - Olmadı Yar

Günler sessiz mahsun sensiz Günler herzamanki gibi telaşlı Yanlış nerde aklım sende Suçum neydi kimdi suçlu sormadım Çektin gittin dinlemeden Bana bir şey söylemeden Yıllar sonra dönsen de boş Son pişmanlık neye yarar Herşeyin bedeli var Olmadı yar Son pişmanlık neye yarar Herşeyin bedeli var Buraya kadar Firar eder aklım başımdan Uçar gider Ziyan olmuş yıllarım Varsın olsun beter
  4. Duman - Beni Yak

Duman - Beni Yak

Beni yak kendini yak herşeyi yak, Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak, İster öp-okşa İstersen öldrür. Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk... AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK... Seni içime çektim,bir nefeste. Yüreğim tutuklu,göğsüm kafeste. Yanacağız ikimizde ateşte, Bir kıwılcım yeter hazırım baq, AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK... Allah'ım,Allah'ım,ateşlere yürüyorum.. Allah'ım-acı ile,aşk ile...
  5. Yara bende .....(sıla)

Yara bende .....(sıla)

Sıla'nın harika şarkısı ....

Sayfayı Paylaş