gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cebim delik basim acik icim ferah sazim yanik en guzeli senin olsun
    en yucesi sana kalsin
    ask olsun gozun doysun

haykirmak icin kudretim senin olsun
    kudurmak icin sohretinde olsun
    saldirmak icin servetim senin olsun
    yalvarmak icin allahim senin olsun

benim icimdeki ask
    elimde ki saz elimde ki saz
    icimde ki ask icimde ki ask
    elimde ki saz elimde ki saz
    yeter canima

Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeter ki susma!

Yeter ki susma!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeter ki isteyelim!!!

Yeter ki isteyelim!!!

Bir kadın; İstediği zaman, istediği her şeyi yapabilecek kuvvete ve zekâya sahiptir. İstediklerini gerçekleştirirken karşısına çıkan bütün engelleri kıvrak zekâsıyla, güzel bir gülümsemeyle veya gerektiğinde cadılığıyla saf dışı bırakmasını bilir. Bir kadın; Seviyorsa eğer korkmadan sahip çıkar sevgisine. Tüm zorluklara katlanır, göğüs gerer, karşındaki insan değer biliyorsa eğer,...
  3. Yeter ki AŞK olsun!!!

Yeter ki AŞK olsun!!!

O kadar çok aşıksınız ki düşündünüz tek şey var oda aşkınız var siz.Param olmasın salığım olmasın aşkım olsun yeter diyenler vardır eminim.Ama aşk herşey değil aşk anlıktır.Yaşanır biter ama hayat uzun zahmetli ve zor.Aşk bunların üstesinden gelemez. Yeter ki aşk olsun diyenler için.Buyrunuz.. Yeter ki Aşk Olsun! Hayattan zevk almak için bazı motivasyonlar gerekir. Hayatının bir kısmının...

Sayfayı Paylaş