gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Duman - Elimdeki saz yeter canima

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma cebim delik basim acik icim ferah sazim yanik
    en guzeli senin olsun
    en yucesi sana kalsin
    ask olsun gozun doysun

haykirmak icin kudretim senin olsun
    kudurmak icin sohretinde olsun
    saldirmak icin servetim senin olsun
    yalvarmak icin allahim senin olsun

benim icimdeki ask
    elimde ki saz elimde ki saz
    icimde ki ask icimde ki ask
    elimde ki saz elimde ki saz
    yeter canima

Duman - Elimdeki saz yeter canima konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  2. Can Bonomo eurovision şarkısı Bana Bir Saz Verin sözleri

Can Bonomo eurovision şarkısı Bana Bir Saz Verin sözleri

Can Bonomo eurovision şarkı sözü Can Bonomo eurovision şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bizi bu yıl eurovision'da temsil edecek olan Can Bonomo'nun Bana Bir söz Ver şarkısının sözlerini, bu sayfamızda paylaşıyor ve Can Bonomo'na başarılar diliyoruz. Bana Bir Söz Ver şarkısı cidden güzel bakalım sizde beğenecek misiniz Melek'ler? :) Can Bonomo'nun Eurovision şarkı yarışmasına...
  3. Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri Arkadaşlar Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözlerini bilenleri buraya bekliyorum yazsınlar sözleri
  4. Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkısı sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkısı sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkı sözü Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkısı sözleri Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve Can Bonomo hayranlarına Can Bonomo Bana Bir Saz Verin şarkısının sözlerini sunuyoruz. Haydi! Yalan oldular ama yalanlar söylediler Ama sen beni sev bi, bak yine bulduğunda kaçarım ben Kimlere kandın, alem...

Sayfayı Paylaş