gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman GÖzlÜm

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki
    Hep benimsin zannederdim
    Bırakıp gittin beni
    Yanarım için için
    Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç’im
    Duman gözlüm yaktın beni
    Duman ettin acımadın ziyan ettin
    Duman gözlüm benim için
    Yaşamaktın yaşamayı haram ettin
    Gönlümü teslim aldı hüzün
    İçimde senden kalan cam kırıkları
    Aynada sensiz yüzüm
    Sensiz...Hiçkimse dindiremedi bu hıçkırıkları
    Bir gece yarısı ansızın pencerenden dışarı bak
    Göreceksin köşe başında
    Nöbet tutuyordur gözlerim
    Öyle kolay değildir beni unutma
    Hala hala sokaklarındadır ayak izlerim

Duman GÖzlÜm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  2. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  3. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş