gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bakma bana öyle derin Işim olmaz senle benim Hiç bu kadarsevilmedin
    Gözlerinden okuyorum
    Haberin yok ölüyorum

Sorma bana nerelisin
    Ne içersin ne giyersin
    Derdim sana derman olsun
    Ben gönülden okuyorum
    Haberin yok ölüyorum

Azdı yine deli gönül
    Üzerine geliyorum
    Geçti yine boş bir ömür
    Gözlerinden öpüyorum
    Haberin yok ölüyorum

Haberin yok ben ölüyorum
    Sen gelirken ben gidiyorum
    Dermanım yok ben ölüyorum
    Ayrılırken ben içiyorum

Duman - Haberin Yok Ölüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Manası Yok

Duman - Manası Yok

Akıldan geçen yolu kazmışlar Ben geçer miyim yok Ah bu diyarda kimi yakmışlar Haberin var mı koç Saygıdan geçen yolu yakmışlar Ben geçer miyim yok Ah bu diyarda kimi asmışlar Haberin var mı koç Solumdan geçen yolu asmışlar Ben geçer miyim yok Komşu toprağa kimi gömmüşler Haberin var mı koç Gönülden geçen yolu gömmüşer Ben geçer miyim yok Ah bu diyarda kimi kesmişler Haberin var mı koç...
  2. DumaN - Manası Yok (akor)

DumaN - Manası Yok (akor)

Bm E Bm E e|----------------------------------------| B|-7p8-7-5-7---3p5-3-2-0---7p8-7-5-7-3'5b-| G|----------------------------------------| D|----------------------------------------| A|----------------------------------------| E|----------------------------------------| Bm E C9 A e|----------------------------------------| B|-7p8-7-5-7---3p5-3-2-0---3p5-3-2-2-0-2b-|...
  3. Sadece Ölüyorum.. Ötesi Yok İnan

Sadece Ölüyorum.. Ötesi Yok İnan

Gece yarısı ayazlar üç-beş devriyesini atmakta yine. Sensiz geçen bir günü yine sensiz gecelere kendi ellerimle gömüyorum. Sen yokken anlamı yok baharların artık .Anlamı yok çekilen onca acıların. Anlamı yok sensizliğin.. Sen yoksun sadece.. Sadece yok.. Yoksa gitmiştin benden... Gelişin baharları müjdelemişken, gidişin bu kadar sessiz olmamalıydı. Bu kadar ölümüne sevmişken, bir gülüşün...
  4. ölüyorum

ölüyorum

allah rızası için biri ayrdım etsin ölüyorum kimseye anlatamıyorum artık.ewleneceğim dedi aylarca kandırdı çekti gitti başkasıyla ewlendi aramadım rahat bırakmadı beni çok uğraştım görüşmemek için olmaadı aşığım dayanamadım şimdi yine yok arkadaşı benimle olmak istiyo onu bana karalıyo sürekli başkasıyla görüşmüş bugün ben ölüyorum burada ölüyorum çok uzun zaman oldu hala unutamadım allah...

Sayfayı Paylaş