gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - İstanbul

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu şehir rakıyla yaşar Bu şehir cigarayı çeker Bu şehir gündüzü yaşar
    Bu şehir her geceyi sever

Bu şehirin adamı söver
    Bu şehir kadınını döver
    Bu şehir kanımızı emer
    Bu şehir için ölmeye değer
    İstanbul elinden öper

Duman - İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Duman Duman

Göksel - Duman Duman

Usul usul geçeyim kalbinden Yudum yudum içeyim zehrinden Demlensin aşk beklesin daha erken Cayır cayır yandım kor alevinden Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman duman süzül ruhumdan Duman duman süzül ruhumdan Diyar diyar gezelim seninle Küçük bir iz bırakalım bu alemde Yıldızlara uzanıp gökyüzünde Kanatlanıp uçalım elele Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman...
  2. Duman - Masal

Duman - Masal

biri basmış 80e ötekisi 95 aga böyle olmaz ki koca millet harcanmaz ki vay biri arap tayfası ötekisi gavur mandası aga böyle olmaz ki koca millet aldanmaz ki vay biri sağdan biri soldan asılınca biri yasaya biri kasaya karışınca evvel zaman içinde masal olduk masal olduk yine
  3. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  4. Duman - Bebek

Duman - Bebek

geri gel beri gel geri bebek gözleri sürmeli bebek ısırır ısıtır dudakları ıslak ıslak öpmek gerek geri gel beri gel geri bebek saçları altın bebek ısırır ısıtır bakışları dönüp dönüp bakmak gerek gel gitme yalvarırım yalnız koma beni bebek dünyalar güzeli, biricik bebek hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebek alem yıkılsa ararım bebek güzel bebek tatlı bebek nazik bebek narin bebek güzel...
  5. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...

Sayfayı Paylaş