gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Kim Neden Öldü (ft. ceza)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nakarat: Seytana uyan Kaybeder aslan
    Fazla ziplama
    Arkana yaslan
    Kim neden öldü
    Kim neyi böldü
    Güçsüz insan
    Hep sömürüldü

-DUMAN-
    Savas acimasiz ve bilki yasam unutulan tablolar���..insan. sürünüyor, yürüyorlar yanlis yola. basinda ki cobana sakin kanma. kurt kaparda kurt kapani bu, �..... kan degil ��.... aksin. sonunda ucuz olan hayata deger ver, çek, bekle ��.yok deger. asker ezer devriye niye ister kahve. yetime gelen zulüm iskence var. sene 1789 kuduz domuz, hirsiz, fransiz ihtilali. Üzdüler zenci kardesleri p*cler kene misali emdiler. Hain köpeklere yönetmelige, kisilige saldiri. bunu sonu yolu toprak mi? hayir. evet arada��fol yok yumurta. yahudiler, firinda yana gurbetteki kardesler,hesap etler. peace, dumanyakstyler, kopar cezaaa

Nakarat>

-CEZA-
    Kim neden öldü, kizilderilileri kim yakmaya kalkti,cezair'de fasta tunusta sömürgeci kim? kim kan döken, acimayan, barutuyla saldiran, oklara yaylara kursunu yagdiran,ortadogunun ortasinda katliami baslatan, M-16 larla saldiran tas atanlara, afrikali yerliyi köle edenlere lanet, avrupanin ortasinda toplu mezarlar,toplama kamplari göz yumulanlar lde degil, bayragini basta savas için açan bir avuç seyirciye saldiran, polisi de seyreder,sahte soytari mi arayan,kendine bak ulan,tarihinden utan,sömürgeci yengeç, fasist, emperyalist yeah!!

Duman - Kim Neden Öldü (ft. ceza) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Sen Oyna Dilber (ft. Killa Hakan)

Ceza Sen Oyna Dilber (ft. Killa Hakan)

[Ceza] Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe Popüler olmak amacım değil, dinlenmek sadece fikr-i firar eylemiş, senkron kaymış millet de kati Sonuçsa beter. Yıllardır sahteler var sahnede! Başına 'Anadolu' kelimesini koyunca kralsın Zaten disiplin de yok, meyhaneci; yıllardır doldurur Korku filmi gibi tekerrür Şenses seda tırmalar Kumarbazlık diz boyu...
  2. Ceza Rüyalar ft Dumanyak

Ceza Rüyalar ft Dumanyak

kimi zaman dusunduklerim karsima cikar gizli zaman icinde misal gibi gorunen dusmanim gercek oldu ruyalarim tiyolari verir ellerimi kesen kilic adi ucurumdan dusen ben korkularimla beni yuz yuze getirir bilirim her biri gelecekte yoluma cikacak engellerin isaretidir yada umitlerimin sansimin gostergesi uyandigimda ter bosanir sakaklarim ellerim agactan dusen adam olmamak icin...
  3. Ceza Pardon (ft Fuat)

Ceza Pardon (ft Fuat)

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  4. Cansever - Duman Öldüm

Cansever - Duman Öldüm

İçimdeki bu ateşi karlı dağlar eritir Yüreğimdeki bu ateşikarlı dağlar eritir Azap oldu yar gidişin yokluğun beni öldürdü Kurudu gönül bahçesi bu sevda beni tükettı Ayrığının yok çaresi azar azar yer bitirir Yokluğun beni öldürür Duman oldum duman oldum Kör kuyuda yalan oldum Sana gönül verdim ama Hasretinden heder oldum Duman oldum duman oldum Kör kuyuda yalan oldum Sana...
  5. Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Ey gökyüzü...Aydınlık mısın benim kadar ve karanlık Hasret yakarmış, kavuşmak varmış Güneşten sıcak, sudan çıplak Sanırım hiçbirşey yok aramızda aşktan başka... Vay hayat, ey hayat..! Denizde vardı oltam bir balık tuttum zannettim Baktım hepsi rüyaymış mekanım yanmış bir orman Ve tek seçimse çaresizlik ona inanma Göz gördüğünden korkmaz Eski bensem bir çiçek olsam da solmam...

Sayfayı Paylaş