gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Rüyanda Görsen İnanma

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin
    alıştım karıştım ben sana
    rüyanda görsen inanma

arkadaş sen bu değildin
    bilinen sadece ismin
    arkadaş niye değiştin
    rüyanda görsen inanma

arkadaş sen bu değilsin
    yaşayan sadece fikrin
    arkadaş niye gücendin
    rüyanda görsen inanma

sana boynumuzu eğeriz sanma
    hakkımızı gelir alırız zorla
    saklayacak yüzün yok yok
    rüyanda görsen inanma

Duman - Rüyanda Görsen İnanma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görmediğime inanmam"

görmediğime inanmam"

çevremizde, az da olsa, “görmediğime inanman” diyen kişilerle karşılaşıyoruz. Bunlara bu yanlış düşüncelerinden vazgeçirmek için neler söylemeliyiz? şurası bir gerçektir ki; varlık âlemi sadece beş duyu ile hissedilebilenlerden ibaret değildir. insan, görme duyusu ile, sadece madde alemini görür. Diliyle tatlar âlemini, kulağıyla sesler âlemini, burnuyla kokular âlemini hisseder. Hâlbuki;...
  2. Candan Erçetin - İnanma

Candan Erçetin - İnanma

adaletin adili susmus cehaletin cahili cosmus kehanetin kahini kormus sadakatin sadigi sasmis (kacmis) deli ediyor suslu yalanlar sabah oluyor bitti masallar olan oluyor vay bize vay bize vay yazik oluyor vay bize vay bize vay inanma sakin inanma her soylenene inanma inanma hemen inanma sen bana bıle ınanma
  3. Ege - İnanma

Ege - İnanma

Yolun açık olsun Diyorsun bana Mektubunda yazmışsın Nedir sendeki hal Neler söylersin yar Aşkımızda gözmü var İnanma yalan dolana Aldanma eller sözüne Aşkımıza göz koydular Beni böyle bırakma Yeter yaptığın bu naz Bana da acı biraz Bu aşkı biz yaşadık El sözüyle bozulmaz Söz-Müzik: Taner Çetin - Ege
  4. Ne dedimse inanma....

Ne dedimse inanma....

forumsaati.net
  5. 'Yaşasın Kürdistan dese inanmam'

'Yaşasın Kürdistan dese inanmam'

DTP'li Osman Baydemir, "Başbakan Erdoğan 'Yaşasın Kürdistan' dese bile inanmam" diye konuştu. Baydemir, Başbakan Erdoğan'ın samimi olmadığını dile getirdi. ROJ TV'de dün akşam canlı yayına katılan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Kürtçe yaptığı konuşmasında AKP'nin 'Kürt sorununa' bakışını değerlendi. Başbakan Erdoğan'ın Güneydoğu'daki 2006 Mart olayları...

Sayfayı Paylaş