gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dümdüz saçlar geri geldi!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

saçımızı nasıl düzleştiririz saçı nasıl düzleştiririz Saçlar bu sene o kadar düz ki; eskilerin 'mısır püskülü' dediği cinsten... Fönle ya da düzleştirici saç tostlarıyla kolayca sahip olunabilecek düz saçlar, kadınların eskiden beri ilk tercihi. Bunun en önemli nedeni ise, kadınların kendilerini düz saçlarla daha seksi ve etkileyici hissediyor olması...
    * Her tür ortamla uyum sağlayabilen düz saçlar kadınlarda asil ve etkileyici bir görünüm yaratıyor. Bu saçlar, kaşmir, şifon ve ipek giysilerle iyi bir kombinasyon oluşturuyor. Düz saçta dolgun bir görünüm elde etmek için de saç spreyi kullanmak şart!

İRİ FIRÇALAR KULLANIN
    * Düz fönlü saçları ortadan ayırarak kullanmak yüz hatlarını belirgin hale getiriyor. Oval, kare ya da elmacık kemikleri fazla belirgin olan kadınlar düz fön değil, hareketli saç kullanmalı! Yüzü yuvarlak olanların tercihi kesinlikle düz fön olmalı!

* Sade kıyafetlerle düz saç iyi bir uyum yakalıyor. Özellikle düz hatlı tuvaletlerde düz saç tercih edilmeli.

* Bir miktar saç kremini saçlarınız nemliyken uygulayın. Saçınızı 5-6 parçaya ayırarak klipslerle tutturun. Saçınızı ayıracağınız yönü belirleyin. Kurutma makinesini yakın mesafeden tutup ensenizden başlayarak saçlarınızı kurutun.

* Yumuşak bir görünüm için iri ve yuvarlak saç fırçalarını kullanabilirsiniz. Saçınızın iki parçasını büyük saç fırçasıyla sarın. Saçlarınız dümdüz şekil alıncaya dek fırçayı aşağıya doğru fönle birlikte çekin. Her tutamın üzerinden birkaç kez geçin.

* Hafif dalgalı saçlarınız, bir de perçeminiz varsa; tamamen kuruduğunda şekil vermek zor olabilir. Bunun için saç düzleştirici kullanın. Ancak önce diplere uygulayın.

* Fönden sonra düzleştirici krem ya da parlaklık spreyi uygulayın. Böylece doğal görünüm yakalarsınız.

* Düz fön çektikten sonra saçlarınızın hemen bozulup inmemesi için bandana kullanın. Bu uygulama saçlarınıza daha havalı bir görünüm verecektir.

Cosmopolitan

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dümdüz saçlar geri geldi!
    emeğine sağlık canımmm

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim,

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için teşekkürler :)

5. miyavchi

miyavchi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ve benim gibi pırasa püskülü gibi gezen kızlar mutlu olmuştur bu habere :D paylaşım için saol

6. gulcem

gulcem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tam bir duz sac hastasiyim,cok iyi olmus dogrusu,gerci moda olsada olmasada her firsatta sacimi fonleyerek duzlestiririm.

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım teşekkürler.

8. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dümdüz saçlar geri geldi!

emeğine sağlık canım paylaşım teşekkürler

9. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

emeğine yüreğine sağlık

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için çok teşekkür ederim canım

11. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende düz saçı çok seviyorum....

ama tam aksine saçlarım baya dalgalı kıvırcık hatta ve çok gür....ama bende sık sık fön çekenlerdenim....saç düzleştirici aldım en son baya iyi oldu....:26:

12. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aynen benmde öyl dalgalı dümdüz olmasını isterdm

Dümdüz saçlar geri geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat  - geri geldi

fuat - geri geldi

Fuat-Geri Geldi Nakarat: Rapimi çarmıha gerenleri(gönder) Batı Berlin geri geldi eğil hiç bişey olmadan yeraltı değil kemiklerin kireçlendi[x2] Rapin bayrağını müzik setine geçiriverdi & rapim getirir derdi & uçurumun ağzında eşiğinde beyaz mendil sallar & bir bakmışsın hasmım feat ister & fuat narkoz mercek neşter & bana 5 değil 10 ver & gönder gülen bir yüz astar...
  2. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  3. Bol Pantolonlar Geri Geldi

Bol Pantolonlar Geri Geldi

erkek bol pantolon modelleri bol pantolon modelleri kesim erkek Kış mevsiminin en kullanışlı giysisi, yaklaşmakta olan ilkbahar ve yazın da vazgeçilmezi olacak. Rahatlığı kadar sağladığı konfor ve şıklık ile büyük beğeni toplayan pantolonlar, sadece TBMM'de değil modada da emin adımlarla ilerliyor. Tüm modacı ve tasarımcıların koleksiyonlarında geçmiş yıllardakinlere benzemeyen...
  4. Geri gelsin barışsın duası

Geri gelsin barışsın duası

geri gelsin duası sevdiğim geri gelsin duası sevdiğim beni arasın beni arasın Sevdiğinle aranız bozulmuşsa veya birileri bozmuşsa veya eşinizle vs aşağıdaki duayı vereceğim. İnşallah hayırlara vesile olur ve hayırlara kullanırsınız, 1. Niyet edilecek 2. Her namazdan sonra , 3.Bakara suresi 186. Ayet 7 kere okunacak mecbur, 4.Bakara suresi 271. ayet 7 kere okunacak mecbur 5. Ayetel Kürsi 7...
  5. Saçlarınız Dümdüz Olsun İster misiniz?

Saçlarınız Dümdüz Olsun İster misiniz?

Bu sayfa; Saçlarınız Dümdüz Olsun İster misiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer saçlarınız uzunsa dümdüz fön çektirmek size çok yakışır. Fön çektirmek neyse de o dümdüz saçları uzun süre korumak size zor gelebilir ama aslında hiç de sandığınız kadar zor değil. Aşağıdaki makalede verilen tavsiyeleri yerine getirirseniz, sizin de saçlarınız uzun süre dümdüz...

Sayfayı Paylaş