gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

dün gece avartanı öptumde yattım

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

alıntı

2. PAPATYA

PAPATYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dün gece avartanı öptumde yattım

çok güzel yaaa:ty:

dün gece avartanı öptumde yattım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım

Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım

yalnızdım bitanem yine dün akşam hep seni düşündüm hep seni andım dayanılmaz birşey oldu hasretin dün gece resmini öptümde yattım derdime dermanı bulayım diye bir parça mutluluk duyayım diye rüyamda seninle olayım diye dün gece resmini öptümde yattım düşlere daldıkça doldu gözlerim elini aradı bomboş ellerim gönlümü avutmak için sevgilim dün gece resmini öptümde yattım
  2. "Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

"Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

resmine baktımda yattım dün gece resmine baktım ağladım dün gece baktım ağladım dinle Biliyor musun sevgili.. Yine bu gece "Resmini öptüm de yattım" şarkısını dinliyorum.Bu şarkıyı dinlediğimde elimde resmine içim burkularak bakıyorum..Nasıl burkulmasın ki; yalnız bir gecedeyim ve kalbim senin için deli gibi atarken, en çok olmasını istediğim şey; senin yanında olmak...Omzunu...
  3. Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Online'dım bi tanem yine dün gece.. Hep nick'ini düşündüm,hep jpg'ni andım.. Dayanılmaz bir şey oldu offline olman.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Byte'ıma dermanı bulayım diye.. Bir parça mutluluk duyayım diye.. Rüyamda smile'nle olayım diye.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Loglara daldıkça doldu gözlerim.. Nick'ini aradı bomboş mausem.. Gönlümü avutmak için sevgilim.....
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...

Sayfayı Paylaş