gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dün Gece Başka Dudaklar Öptüm...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dün gece başka dudaklar öptüm ben
    Dudaklarım kanadı, kalbim acıdı.

Dün gece başka birinin tenine
    Dokundu ellerim, ellerim acıdı.
    Dün gece başka renkte bir çift göz
    Baktı gözlerime, gözlerim ağladı.
    Ellerim yanarken, dudaklarım kanarken
    Bir tek sendin aklımdan çıkmayan mutluluk.
    İçim kan ağlarken, ruhum seni arıyorken
    Kollarımda başkasıyla seni unutmak için,
    Seni unutmak için, seni unutmak için…
    Giderlerinden ardından hep ağlanır mı derler
    Oysa senin ardından kalan bu güzel sözler
    Seni çok sevmiştim…

Dün Gece Başka Dudaklar Öptüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  2. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  3. "Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

"Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

resmine baktımda yattım dün gece resmine baktım ağladım dün gece baktım ağladım dinle Biliyor musun sevgili.. Yine bu gece "Resmini öptüm de yattım" şarkısını dinliyorum.Bu şarkıyı dinlediğimde elimde resmine içim burkularak bakıyorum..Nasıl burkulmasın ki; yalnız bir gecedeyim ve kalbim senin için deli gibi atarken, en çok olmasını istediğim şey; senin yanında olmak...Omzunu...
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...
  5. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş