gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Dün Gece

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Onu öptüm dün gece . . .

Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir...
    Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle...
    Valizimin içine kendini bırakmış...
    Öpüyorum ...
    Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum...

Sonra...Acılarda gider dediler...
    Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık bırakın" dedim sessizce çıkarlarken ömrümden...

"Diş macununu unutmuş... Onu öptüm az önce
    ..."

Önümde vurgun yemiş gibi kıpırdamadan duran bakışlarım basıncın normale dönmesini bekliyor...Henüz beyin ölümü gerçekleşmedi oksijen uykumu getiriyor...Yorgunluk adisyonu ceviz kaplama küçük bir sandığın içinde düşüme bırakılmış...Yalnızlığımdan bahşişler veriyorum bonkör bir zamanlamayla...

"Yastığın üzerine kokusu sinmiş... Onu öptüm az önce
    ..."

Saati kur çöp torbasını kapının önüne bırak sigara paketinin jelatinini aç kedinin sütünü hazırlamadan önce git bir kedi al... Hayal saksılarında yetiştirdiğin filizli kelimeler kullan...

Yani amaçsız mazeretlerine bir yenisini daha ekle...
    Kapağını hızlıca kaldırdığında acılarının...
    Buharı elbet yüzüne vurur insanın...

Sonra...
    Otobüs terminalinin en yalnız kalabalığı olduğunu hissettiğinde...
    El sallayışlarına bir dönüş binlerce bekleyiş eklenir...

"Evime sessizliğini bırakmış... Onu öptüm az önce
    ..."

Dudaklarımın her öpüşte yandığını..kendime bile söyleyemedim...
    alinti

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzell cnm emeğine sağlık...

Dün Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  2. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  3. Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Online'dım bi tanem yine dün gece.. Hep nick'ini düşündüm,hep jpg'ni andım.. Dayanılmaz bir şey oldu offline olman.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Byte'ıma dermanı bulayım diye.. Bir parça mutluluk duyayım diye.. Rüyamda smile'nle olayım diye.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Loglara daldıkça doldu gözlerim.. Nick'ini aradı bomboş mausem.. Gönlümü avutmak için sevgilim.....
  4. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş