gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Dünden Bugüne Türkiyenin Güzellik Kraliçeleri

emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dünden Bugüne Türkiyenin Güzellik Kraliçeleri

allah bahtlarını güzel yapsın emeğinize sağlık

Dünden Bugüne Türkiyenin Güzellik Kraliçeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Dünden Bugüne

Yıldız Tilbe - Dünden Bugüne

yıldız tilbe diline dişine yıldız tilbe kurban olduğum hayran olduğum tepeden tırnağa Dünden bugüne yarından öte Sevmiştim severim seveceğim Senin dışında ne var ne yoksa Silmiştim silerim sileceğim Dünya durmadan bir son bulmadan Seninle yıllarca uyumadan Bu canı kimseye vermeyeceğim Diline dişine kurban olduğum Terinde teninde huzur bulduğum Tepeden tırnağa hayran olduğum Gönlünce sev beni...
  2. Türkiyemizden tarihi güzellikler

Türkiyemizden tarihi güzellikler

Cennet vatanımız Türkiye'nin tarihi güzellikleri aslın da say say bitmez. Bizler sizler için bazı örnekleri bu konumuz da paylaşmak üzere seçtik. Türkiye tarihi yerleri, güzelleri gibi görselleri bu konumuz da bulabilirsiniz.
  3. “Türkçenin Dünü, Bugünü, Yarını”

“Türkçenin Dünü, Bugünü, Yarını”

Yeni Sayfa 1 “Türkçenin Dünü, Bugünü, Yarını” Uluslar Arası Bilgi Şöleni Üzerine Görüşler Prof. Dr. Zeynep KORKMAZ 7-8 Ocak 2002 tarihleri arasında Kültür Bakanlığı Yayımlar Dairesi Başkanlığının girişimi ve Öger Turizmin katkıları ile düzenlenmiş olan bilgi şöleni yapılmıştır. Türk dili ile doğrudan ilgili kurum ve kuruluşlar dışında, Yargıtay ve Danıştay Başkanlarının, bazı eski,...
  4. dünden bugüne don:)

dünden bugüne don:)

dünden bugüne donlar ne hale gelmiş 2006 dan sonrasini ne siz sorun ne ben söyliim ........... . . . . . . . . . . . .
  5. Mobilya tasarımında dünden bugüne

Mobilya tasarımında dünden bugüne

Modern mobilya 21. yüzyılın başlarından itibaren yaygınlaşmaya başladı. Mobilyaya artan talebi karşılayabilmek için, seri üretime gerek duyuldu. Seri üretim yapabilmek için de ölçülerde bir takım standartlaşmaya gidilerek yeni bir sistem geliştirildi. Tabii doğal olarak da el işçiliği büyük oranda azaldı. Bu gelişmelerin yanında, mobilyaları ülkeler arası ulaşım ve taşımada oldukça büyük...

Sayfayı Paylaş