gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Dün'den hızlı mısınız?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hayattan bilgiler, dünü yaşamak, dünden hızlı olmak, yaşamayı öğrenebilmek konuları hakkında bilgi alalım.[/FONT] ​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]

[/FONT]
    Hayatı yaşamak, ilerlemek gibi durumlar herkesin yapmak isteyeceği bir olaydır. Ama herkes istediği hayatı yaşayamıyor ve herkesin elinde olan bir durum değil bu arkadaşlar.
    [/FONT]

Her sabah bir ceylan uyanır Afrika' da.
    [/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kafasında tek bir düşünce vardır.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]En hızlı koşan aslandan daha hızlı koşabilmek.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yoksa aslana yem olacaktır.

[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Her sabah bir aslan uyanır Afrika' da .[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kafasında tek bir düşünce vardır.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]En yavaş koşan ceylandan daha hızlı koşabilmek.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yoksa açlıktan ölecektir.
    [/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]İster aslan olun, ister ceylan olun hiç önemi yok.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yeter ki güneş doğduğuda koşuyor olmanız gerektiğini,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hem de bir önceki günden daha hızlı koşuyor olmanız gerektiğini bilin.

[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yaşam adlı koşuyu ne kadar güzel anlatmış Afrika atasözü,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bir önceki günden daha hızlı koşmak gerekmektedir.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Çünkü eğer aslansanız, [/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve en yavaş koşan ceylanı bir önceki gün yakalamışsanız,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve bugün bir ceylan yakalamak niyetindeyseniz,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Artık bilmelisiniz ki en yavaş ceylan sizden daha hızlıdır,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]O halde düne göre hızınızı arttırmanız gerekmektedir.

[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yok eğer ceylansanız [/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve henüz aslana yem olmamışsanız[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hızınızı düne göre mutlaka arttırmalısınız,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Çünkü sıra size gelmiş demektir.

[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yani,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hayat konusunda, devam edebilmenin tek koşulu var.[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dünden daha hızlı olabilmek[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bakın bakalım şimdi kendinize,[/FONT]​
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ondan, şundan, bundan değil " DÜNDEN" hızlı mısınız?[/FONT]​

Dün'den hızlı mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜn'den Hizli Misiniz?

DÜn'den Hizli Misiniz?

Her sabah bir ceylan uyanır Afrika' da. Kafasında tek bir düşünce vardır. En hızlı koşan aslandan daha hızlı koşabilmek. Yoksa aslana yem olacaktır. Her sabah bir aslan uyanır Afrika' da . Kafasında...
  2. Hızlı pişirme ve hızlı defrost...

Hızlı pişirme ve hızlı defrost...

Hızlı pişirme ve hızlı defrost... General Electric’in geliştirdiği JEI 1044 mikrodalga fırın, tasarım şıklığını teknolojik donanımıyla bütünleştiriyor. Dışı tamamıyla paslanmaz çelik olan ürünün 28 lt iç kapasitesi bulunuyor. Dokunmatik panelinden dijital zaman ayarını kontrol edebileceğiniz JEI 1044, hızlı pişirme ve hızlı defrost özelliğine sahip. Grill sistemi sayesinde yiyecekleri...
  3. hızlı yürümek

hızlı yürümek

Rüyada sür'atle yürümek, insanin çabucak ölmesine veya rütbenin gitmesine, bazen de hacca isaret eder.
  4. *...Düş Mışıltısı...*dün'de çoğalan kelimeler için, yarın'a sadeleştirirken...

*...Düş Mışıltısı...*dün'de çoğalan kelimeler için, yarın'a sadeleştirirken...

Sayfalara dökülmek istiyorum. Bu, ''...gece'nin bir anlamı olmasın...'' demek. Biliyorum. Aynı masaldı, dinledim. Dinleyerek yenildim. Bu, kendi içinde başkalaşamamış yenilginin, kaçıncı soy ağacı, bilmiyorum. Hayatı hangi kuytuda ''benim'' saysam, yalnızlık ödenek oluyor bedeli için, bir hüznü daha devralıyorum. Öğrendiğim bir şey daha var, parmaklarım birer sayının maskelenen yüzü olup,...
  5. Hızlı Makyaj

Hızlı Makyaj

Hızlı Makyaj Amacınız ister cildinizdeki kusurları örtmek, ister yüzünüze hafif bir renk vermek olsun, yeni çıkan fondotenler kusursuz sonuç veriyor. Krem fondotonleri cildinize yaymanızın en ideal yolu, sünger kullanmaktır. Yanaklar ve buruna biraz daha fazla sürmeniz gerekebilir. Toz allık, yüzünüzde çizgiler oluşmasına neden olur ve doğal olmayan bir görüntü sağlar. Bu nedenle krem...

Sayfayı Paylaş