gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dünkü Kapanış KURLARI

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Dünkü Kapanış Döviz Alış Satış USD 1,1570 YTL 1,1670 YTL
    EUR 1,7980 YTL 1,8140 YTL
    Sterlin 2,2620 YTL 2,3050 YTL

Haftanın En'leri
    Döviz En Düşük En Yüksek
    USD 1,1670 YTL 1,1670 YTL
    EUR 1,8140 YTL 1,8140 YTL
    Sterlin 2,3050 YTL 2,3050YTL

KAYNAK: erogludoviz

Dünkü Kapanış KURLARI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windowstan Kapanış yazıları

Windowstan Kapanış yazıları

* oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya! * kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... * gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, * windows...
  2. Windows kapanışları

Windows kapanışları

Windows kapanışları * Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. * Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın... * Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et... * Windows kapatılıyor... Bu katliama sessiz...
  3. windows kapanış mesajları

windows kapanış mesajları

Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya! *Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın... *Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in...
  4. Defterlerinizin kapanış tasdikini yaptırdınızmı?

Defterlerinizin kapanış tasdikini yaptırdınızmı?

yevmiye defteri kapanış tasdiki kapanış tasdikinin geç yapılması envanter defteri tasdiki Arkadaşlar VUK ve TTK kanunlara göre tutulması gereken defterler için açılış tasdiki, ara tasdik ve kapanış tasdiki olmak üzere üç tür tasdik söz konusu... Ticari işletmelerin tutmak zorunda oldukları defterler ve bunların tasdikine ilişkin hükümler hem Vergi Usul Kanunu'nda (VUK), hem de Türk Ticaret...
  5. Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe

Ben dünkü çocuğum Yıldız Tilbe

ben dünkü çocuğum şarkı sözü yıldız tilbe şarkı sözleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yıldız tilbe ben uzay heparı ile birlikte oldum demesi sezen aksuyu çok kırmıştı biliyorsunuz sezen aksu yıldız tilbe dargınlığı gündemde şu aralar yıldız tilbede sezen aksunun gönlünü almak adına bir şarkı yazmışş Ben Dünkü Çocuğum Ben daha dünkü çocuğum Aldanırım aşka...

Sayfayı Paylaş