gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

dünya annelerin olsaydı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

beyaz saray itina ile örülmüş dantellerle dolardı. -yağmur yağdığında sokağa çıkma yasağı olurdu

-kar yağdığında kırmızı alarm verilir, işi olmayan dışarı çıkamazdı.dışarı çıkanlar robocop modunda sarılıp sarmalanıp öyle çıkardı.

-meclise annesiz gidilemezdi.

-sokakta "aç bakiim ağzını arkandan ağlar" diyen anneler koştururdu.

-kış sporları yasaklanırdı (allah muhafaza üşütürsün.ne işin var otur evinde örgü ör)

-akşam 9dan sonra dışarı çıkma yasağı olurdu.

-dünya kupası maçlarında herkes sırtında havluyla maça çıkardı.

-50km den fazla hız yapılamazdı. cezası anneler topluluğunun yüzüne tükürmesi olurdu.

-1 saatten fazla bilgisayar başında oturulamazdı.

-idam cezasına mahkum edilenler kurabiyeyle boğularak öldürülürdü

-evliliklerde annelerin "evet" demesi gerekirdi.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dünya annelerin olsaydı
    1 saatten fazla bilgisayar başında oturulamazdı kesinlikle !!!!!!! dogru emegine saglık cnm

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

-idam cezasına mahkum edilenler kurabiyeyle boğularak öldürülürdü

4. simla

simla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ilahi anneler ya nasıl ödeyeceğiz onların hakkını:)

dünya annelerin olsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya Tarihini Değiştiren Anneler

Dünya Tarihini Değiştiren Anneler

Dünya tarihinde her anne kutsaldır. Ama bazı anneler çok şanslıydı. Çünkü onların evlatları tarihin akışını değiştiren isimler oldu. İşte dünyanın en ünlü anneleri. Anneler, tarihin seyrini de değiştiriyor. Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Savaş Eğilmez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünya tarihinde birçok annenin yaptıklarıyla dikkat...
  2. Dünya Forum olsaydı Modlar ne yaparDı :D :D :D

Dünya Forum olsaydı Modlar ne yaparDı :D :D :D

mod: patron aşağı mahallede çok fena kavga çıkmış admin: kilitle gitsin .. -Abi duydun mu? Gün gelecekmiş Hackerler hackliyecekmiş buraları falan, öyle diyolar .. -DDos yaparsa kasar sadece sistemi. Biz aldık önlemi, gerisi admine kalmış yahu sorma ba$ima neler geldi neler. -ne bilim olm ben.?! ne geldi ? -telefonumu nereye koydugumu unuttum.! -hadi be. sag üstte arama...
  3. Olsaydım

Olsaydım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar
  5. Bütün dünya bir olsa bi annem etmez

Bütün dünya bir olsa bi annem etmez

Merhaba melek kardeşlerim uzun zamandır aranızda yoktum evlendim hamileyim bi bebek bekliyorum teyzeleri.Arada bi gelip bakınıyorum siteye hala aktif hala mükemmelin üstü böyle adminler böyle üyeler oldukça Melekler mekanı hep böyle kalıcak eminim.Neyse konumuza gelelim biraz dert dökeyim size umarım sıkılmazsınız. Annemi hep severdim ama artık bi başka seviyorum.Hergün kendime tekrarladığım...

Sayfayı Paylaş