gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Dünya bir ayna gibidir; siz ona gülümsersenzi oda size gülümser...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

biz sevdikmi adam gibi severiz
    Dünya bir ayna gibidir; siz onu gülümseyerek karşılarsanız, o da size gülümser güzel gören güzel düşünür.güzel düşünende hayatından lezzet alır.Karanlığın en koyu anı.. Aydınlığa en yakın olduğu zamandır! Biz sevdik mi yer oluruz Biz sevdik mi sel oluruz Biz sevdik mi lâl oluruz Biz sevdik mi cân oluruz Biz sevdik mi adam gibi Adamları severiz 3 şeyi Sev: Cesaret, nezaket, yardım 3 şeyden Nefret et: Kin, kibir, nankörlük. 3 şeyi İste: Sağlık, dostluk, huzur. 3 şeyi Düşün: Hayat, ölüm, sonsuzluk 3 şeyi idare et: Dilimiz, huyumuz, hareketlerimiz. Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma, anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez, çok konuşmak da çok şey bildiğini göstermez. Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insani küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmek de korkaklıktır. Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
    (alıntı)

Son düzenleme: 6 Mayıs 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Dünya bir ayna gibidir; siz ona gülümsersenzi oda size gülümser...
    Güzel bir paylaşım emeğinize sağlık

Dünya bir ayna gibidir; siz ona gülümsersenzi oda size gülümser... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizde onlar gibi olabilirsiniz

sizde onlar gibi olabilirsiniz

Cameron Diaz’ınki gibi dümdüz, mükemmel bir karın; Jennifer Lopez’inki gibi sımsıkı kalçalar… Harika olurdu değil mi? Onları kıskanmak yerine egzersizlere başlasanız iyi olur. Hangi bölgenizi çalıştırmak istediğiniz ise size kalmış. Alt karın kasları: Karın egzersizleri kolay değil. Ama özellikle bu iki hareket formunuza çok şey katacak. Yere uzanın, ellerinizle başınızı tutun. Bacaklarınızı...
  2. siz onları birde makyajsız görün!!

siz onları birde makyajsız görün!!

jessica alba makyajsız jessica alba makyajsız hali salma hayek hali gisele bündchen salma hayek Jennifer Lopez Drew Barrymore...
  3. ecelinden sizlere bir dünya avatar!!!!!

ecelinden sizlere bir dünya avatar!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bende Artık Bir Melek Oldum Sizler Gibi

Bende Artık Bir Melek Oldum Sizler Gibi

Merhaba Sevgili Melekler Aranıza katılmanın vermiş olduğu büyük bir heyecan ile herkeze kocaman merhaba İstanbulda ikametim 27 yaşındayım,5 yıllık evliyim 4 yaşında dünya tatlısı bir oğlum var.. Zamanla hepinizi tanımak,tanışmak ve kaynaşmak istiyorum..
  5. Hayat bir aynadır. Siz ona gülümserseniz, o da size gülümser.

Hayat bir aynadır. Siz ona gülümserseniz, o da size gülümser.

Yaşamını iyileştirmek isteyen herkes ilk önce olumlu düşünmeyi öğrenmelidir. Çünkü düşünceler inançları inançlar davranışları davranışlar da çevre ile etkileşimi belirler. Zihni sağlıklı olanların bedenleri de daha sağlıklı olur. Dolayısıyla olumlu düşünce hayatın kalitesini ve süresini de artırır. Olumlu düşünce yeteneği öğrenilebilecek bir yetenektir. Bu yeteneği geliştirmek için...

Sayfayı Paylaş