gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Dünya Dışında Yaşama İnanıyor musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sizce bu evrende yalnız mıyız? Kimilerine saçma gelse de kimileri buna gerçekten inanıyor. Olabilir mi? Bu evrende bizden başka yaşayan canlılar var mı? UFO'lar gerçek mi?

Sizin düşünceleriniz neler?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dünya Dışında Yaşama İnanıyor musunuz?
    parapsikoloji oldu bitti ilgimi çekmiştir benim .şahsım adına ben inanıyorum bu kainat o kadar büyük ve uçsuz bucaksızki haksızlık olur diye düşünüşorum sadece kendimizi bu kainatta varlık olarak görmek.ve bazı delillerde var bu konuyla ilgili tabi..gerçi inanmayan yine inanmayıp kurmaca desede ben inanıyorum ki evrenin biyerlerinde yaşayan birileri var...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce cok düsünüyordum arkadasıma kalsa ufolar var
    ama ben yorum yapıcak kadar bilgiye sahip değilim bu dünyadan göc edeceğimizi biliyorum yeterli :)

Dünya Dışında Yaşama İnanıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın nur yengi önceki gün bir gazetecinin 'aşka inanıyor musunuz?' sorusuna yanıtı

Aşkın nur yengi önceki gün bir gazetecinin 'aşka inanıyor musunuz?' sorusuna yanıtı

Aşkın nur yenginin aşka bakışı ve tarifi haberimizde buyrun bakalım... AŞKIN NUR YENGİ ÖNCEKİ GÜN BİR GAZETECİNİN 'AŞKA İNANIYOR MUSUNUZ?' SORSUNA TARTIŞMA YARATACAK BİR CEVAP VERDİ. Aşkın kendisi için çok önemli olduğunu belirten ünlü şarkıcı şunları söyledi: “Ben, aşkın ve sevginin insanı büyüttüğüne inanıyorum. Aşk bana geçici körlük gibi geliyor. Sevgi ise daha derinlere iner. İnsanın...
  2. Dünya Ağırlaşıyor mu?

Dünya Ağırlaşıyor mu?

Bir cismin ağırlığı, dünyanın o cisme uyguladığı yerçekimi kuvvetidir. Bu nedenle dünyanın kendi ağırlığından bahsetmek biraz anlamsızdır. Dünyanın ağırlığı bir başka kuvvet tarafından çekildiğinde söz konusu olabilir. Bir cismin kütlesi ile ağırlığı arasındaki fark da buradadır. Dünyada bir kilogram ağırlığında olan bir cisim Ay'da tartıldığında altıda biri kadar gelir ama o cismin kütlesi...
  3. Yalan dünya bitiyor mu?

Yalan dünya bitiyor mu?

Komedi dizisi Yalan Dünya'nın biteceği haberlerine, Gülse Birsel son verdi...Kanal D'de ekrana gelen Yalan Dünya dizisinin biteceği yönünde çıkan iddialara dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'den yanıt geldi. Twitter kullanmayan Gülse Birsel, telefonunda not defterine yazdığı açıklamayı, Yalan Dünya'nın oyuncusu Hasibe Eren aracılığıyla yayınladı. Birsel, Yalan Dünya'nın bitmediğini...
  4. Spiral dış gebeliğe neden olur mu?

Spiral dış gebeliğe neden olur mu?

sprail kimlere takılmaz,spirail dış gebeliğe sebebiyet verirmi,spirailin yan etkisi varmı,spirail yan etkileri hakkında bilgiler Spiral genel olarak yan etkileri az ve nadiren şikayete nedn olan bir yöntemdir. Bu nedenle en çok kullanılani tavsiye edilen yöntemelerden birisidir. Yan etki olarak özellikle ilk takıldığı ay hafif kasık ağrısı görülebilir, 1-2 ay içerisinde bu şikayet...
  5. Büyü  etki etmez diye inanıyorum  Doğru mu?

Büyü etki etmez diye inanıyorum Doğru mu?

Yanlış. Büyü etki edebilir, mutlaka etki eder demek yanlıştır. Büyü ilaç gibidir. Bazen etki edebilir, insanı hastalandırır. Her ilaç da her zaman etkisini göstermez, göstermediği de olur. Yani ilaca da büyüye de tesir kuvvetini veren Allahü teâlâdır. Vermezse, ilaç da, büyü de tesir etmez. Sual: Resulullaha da sihir yani büyü yapılmış, bu olay nasıl oldu? CEVAP Resulullah efendimiz,...

Sayfayı Paylaş